Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek vele majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele majd msnen?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, egy srác nagyon bejön nekem, elkértem az msn címét iwiwen és meg is adta. Felvettem, de még nem jelentkezett be. Ha bejelentkezik, miről beszélgessek vele? Vagy mit kéérdezzek legelőször? HELP!
2010. febr. 3. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
sziacsi mizucsi
2010. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"van 80as karaktered?"
2010. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszi normális választ írjatok! :(
2010. febr. 3. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
mijen volt a napja ha azt mondja uncsi vagy kössz jól telt te azt fogod monndani de én szeretném tudni részleteen is mert érdelek minnden ami veled történik. erre a fiu elpirul és máris komolyabban áll hozzád! mik a hobbija vagy most tél van beszélgessetek arról ki miért várja a nyarat.. de ugyis minndig eggyik kérédés szüli majd a másikat .. legyél leleményes és ügyes.. :)
2010. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

volt egy barátnőm aki mindig azt mondta h kezd azzal:,,Szia!,,:))

úgyhogy most én is ezt a bölcs tanácsot adom át.Kezd azzal:,,Szia!,,:))

2010. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdésre gondoltam.
2010. febr. 3. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:
te is csézel?
2010. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!