Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet megfogni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megfogni egy pasit? Jó szexszel vagy ha nem kap meg már olyan könnyen?

Figyelt kérdés
Van egy pasi(31) én 18 vagyok. Szeretném megfogni ezt a pasit. 2x már lefeküdtünk, és 2 napja hívogat h mikor talizunk. Nem tom mit tegyek. Ne adjam magam neki, mindig rázzam le, vagy feküdjek le vele rendszeresen és a jó sex miatt mellettem marad? :S ( azért mondom h jó sex mert tudom h jó neki velem... (ill. "jó vagyok az ágyban" <--nem beképzeltségből mondom csak a félreértések végett mondom így)
2009. jan. 23. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha nem kap meg könnyen.Ő csak szexet akar tőled,te pedig hagyod hogy kihasználjon.
2009. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha ezen túl nem adom magam egy ideig? aztán megint kap tőlem egy jó kis éjszakát?
2009. jan. 23. 16:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfi már elérte a célját: odaadtad magad és lefeküdtél vele. Nem hinném, hogy azért hívogat, hogy komoly kapcsolatot kezdjen veled. A jó sex miatt nem melletted marad, hanem nagyon élvezi, hogy van egy 18 éves lány, akivel hetente összefeküdhet. Sex miatt már melletted maradt, érzelmileg pedig nem hinném.
2009. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
bocs, kicsit zavaros amit írtam. Tehát: a szexet élvezi veled, azért marad melletted, mert jó neki összefeküdni veled, de nem lehet a szex az alapja egy párkapcsolatnak.
2009. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megfogni?

Azt meg miért kell? Nagyon-nagyon durva szó....

Azt jelenti, csinálni valamit azért, hogy melletted maradjon, mégpedig olyat, ami NEM TE vagy! Ugyanis, ha szeretnek, akkor pont úgy szeretnek, amilyen vagy, meg-és rájátszás nélkül.

A pasi 31 évesen nem egyedül téged fog megtalálni, ha csak jó szexet akar, mert bármilyen csillagos ötös vagy az ágyban (ennyi idősen hogy lehetsz az? tele tapasztalattal..?) rád fog unni, ha érzelmeket nem érez feléd...

Az együtt maradáshoz elengedhetetlen a jó szex, de önmagában kevés..

Ha meg ő csak jó szexet keres, mert ennyire éretlen lenne érzelmileg, akkor mi a bánatnak akarod megfogni? Mert ez esetben szeretni úgy sem fog...

Oké, nem szerettelek volna megbántani, végül is Te döntöd el, mennyire hagyod magad kihasználni. A jó szex amúgy attól jó, hogy vannak benne érzelmek is...

2009. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Mondjuk ez attól is függ, érdemes e megfogni, hogy a pasi mit akar tőled? komolyabb kapcsolatot, vagy szexelni? nem mindegy. bár nekem van egy olyan érzésem, hogy ez utóbbi sajnos:S ha csak azért hív a pasi, hogy szexeljetek, akkor sztem rázd le a fenébe, ne alázd magad.

ha netán mégis komolyabban érdekled, akkor érdemes elgondolkodni "megtartó" taktikákon. ilyenkor jól teszed, ha soha nem vinnyogsz semmin, nem féltékenykedsz, nem sárkánykodsz, türemes vagy, jókat főzöl neki, és megértően végighallgatod, ha mesél valamit. érdeklődj sokszor olyan dolgokról, amik őt érintik, pl a munkája. a ffiak imádnak magukról beszélni.

ne legyél túl nagyszájú, okoskodó, agresszív, és ne a külsőddel foglalkozz non-stop (azaz ne légy üresfejű liba), mert ezektől a legtöbb ffi idegbajt kap. és ne vond meg tőle a szexet, és ebbe bizony az orális szex is beletartozik. ha ezeket betartod, jó esélyed van rá, hogy a pasit is megtartod magad mellett. feltéve, ha ő akar egyáltalán kötődni hozzád, mert itt ez a lényeg.

2009. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, ha nem adod oda magad kapásból, de ez már megtörtént. Megfogni jó szexszel nem tudod, csak ha szeret is. Szerintem egy 31 éves ffi nem akar semmi komolyat egy 18 évestől, csak szexet. Bocs
2009. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kap meg könnye, ha küzdenie kell érted!Vadászösztön...
2009. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia,

19/20 29/30fordulón jöttem össze az exemmel, ami egy vicces sztori...

Ami a lényeg, hogy 2. randin nála aludtam volna, ha hagy... Fergeteges szeretkezés lett a vége... Mikor átmentem, úgy gondoltam, nem lesz semmi, tényleg csak a társasága miatt, meg nem akartam egyedül lenni(félek a sötétben, ami nem vicces) szóval kapott egy kiadós huncutot... Ennek az eredménye: szerelmes lett, de menthetetlenül, minden klappolt, két évet lehúztunk egymás mellett... És kapott mindent, soksoksok bensőséges, vad együttlétet, finom hamit, egy jó fej barátnőt... szóval mindent, amit egy nő adhat...

Hogy szétmentünk.. az egy újabb történet, egy kevésbé kellemes vizsgáról a főiskolán:)

2009. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Tedd féltékennyé.Utasítsd vissza.Aztán fogadd el újra és akkor mindent bele.Ezt többször is eljátszhatod.

Sok sikert.

2009. jan. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!