Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lányok! Hogy valljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok! Hogy valljon egy fiú szerelmet? Vagy ne is valljon csak cselekedjen? Séta után csók? Vagy előbb megfogni a kezét?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és teccik egy lány és már beledöglök annyira szeretem és nem bírom tovább de tökéletesen akarom elmodani neki :)

Azt tanácsolták,hogy sétáljunk és egy idő után fogjam meg a kezét és csókoljam meg :)

Csak az a tré,h én olyat még nem csináltam és félek,hogy elb@szom,vagy azt h elhúzza a fejét :S Az nagyon cinkes lenne :S


2011. márc. 1. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem papírforma. Nem sablon szerű, mert lehet hozzá másképp jön össze mint mással. Nem tudhatod mi lesz és ebben ez az izgi része, vagyis a szerelen kialakulása. Ne olyan legyen mintha hátra dölnél a fotelben. Történjen meg aminek kell:) Hidd el sokkal jobb lesz, ha nem kalkulálod ki a dolgokat.
2011. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

nem tudod elbaszni ha oszinte vagy. ;)


sztem fogd meg a kezet elbucsuzasnal nezz melyen a szemebe egy lassu edes csok es a homlokotok felig egymasnak tamasztva... suttogd neki h szeretlek... sztem.


mert igy van lehetosege szavak nelkul es ciki helyzet nelkul leallitania ha neki nem ez a tokeletes alkalom.


drukkolooook

2011. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez csak felénk van így, de ha a srác szerelmet vall a lánynak, a lányok többsége inkább megijed valamiért :DD Szóval szerintem is inkább cselekedj.. :D Hidd el, észre fogod venni, ha ő is akarja. Lehetne úgy, hogy hazakíséred, és a végén pedig szép lassan megfogod a kezét (nézed mit reagál, ha tetszik neki, akkor folytathatod), aztán közeledsz felé és ha látod, hogy ő is szeretné, akkor megcsókolod :)
2011. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
22:27 (Y)
2011. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Homo proponit, Deus disponit.Ember tervez,Isten végez.

A csókot én a randi végére hagynám,így,ha rosszul sülne el,nem lenne annyira kellemetlen.21/F

2011. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

De gec!re félek mert nem tok csókolni :$$$$$$

2011. márc. 1. 22:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is azt tudnám tanácsolni, hogy legyél őszínte és ne tervezgess annyira. sokkal jobb ha hagyod történni a dolgokat. lazulj el élvezd ki , hogy a közeledbe van nézz sokszor a szemébe. de szerinetem ha elöször mentek ki így kettesben nem kéne olyat mondani, h szeretlek! Mert ez egy erős szó. Én ettől a szótól valszószínű megilyednék az első találkozásnál. Ha viszont jól reagál a kéz fogásodra. akkor öleld meg a séta végén és ha azt is viszonozza nézz a szemébe és csókold meg! ennél jobbat nem tudok tanácsolni! sok sikert :)
2011. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez nem az első talizás !!!!

1 éve ismerem..

2011. márc. 1. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Csókolózni nem kell megtanulni az jön magától. Tényleg
2011. márc. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!