Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kéne várni a szexszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kéne várni a szexszel ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, 1 hónapig beszéltünk minden nap, egyértelmű, hogy a szex témát is alaposan kibesztéltük (itt van az a része, hogy régóta ismerkedünk, mindent megbeszéltünk, tudjuk, hogy vágyunk egymásra). Nemsokára találkozunk, és igazából mindketten úgy állunk hozzá, hogy kapcsolatot szeretnénk. Hónapok óta nem szexelt egyikünk sem. Ha tényleg jól alakulnak a dolgok mennyit illene várni? Annyira fura szitu..

25F 21L


2011. febr. 27. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék azzal,h mennyit illene. Persze először lemeóznám,h télleg olyan e,mint amilyennek neten beállította magát,mert azért ott nem tudod figyelni a metakommunikációját,miegymást. Ha tényleg normálisnak tűnik meg minden,ha az első randin nem is,de sztem már a másodikon simán mehetne a buli :D
2011. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem kéne az 1. találkozásnál megdugatnod magad.. én nem tartanálak akkor semmire.. csak jó dugásnak.
2011. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem 1hónapot várhattok...legalább meggyőződhetsz róla, hogy komolyan gondolja és nem csak azt akarja tőled, mivel már régóta nem volt senkivel...:|

;)

2011. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 1-2 hónapig járj vele. Ugyanis bármit mondhat bárki interneten, akár azt is hogy hónapok óta nem szexelt. Aztán lehet hogy másokkal is beszélget, és nem csak beszélget... Ismerd ki alaposan!

Legalább pár randi erejéig...

2011. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát hasonló helyzetben voltam már...

Egy sráccal vártam 1 hónapot, azt hittem na ez rendes, komolyan vesz, megtörtént ami megtörtént, és pápá, lelépett. Pedig belőle egyáltalán nem néztem volna ki.

Másik sráccal nem volt kedvem hasonló módon pofára esni, úgy voltam vele, ha lelép lelép, ő baja, 3. randin lefeküdtünk, és azóta is együtt vagyunk. :) A csávók teljesen hülyék és kiszámíthatatlanok, készülj fel a legrosszabbra, akkor csak jobb lehet.

2011. márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semennyit kellene várni. Nemdugni ráértek nyugdíjas korotokban is!
2011. márc. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tony ***** válasza:

Mi az hogy mennyit illene várni? Ha én azt mondom hogy 2hetet akkor 2hét után dugtot?

Komolyan mondom röhely mik vannak...

2011. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Engem annyira nem érdekel mennyit illik.Ha kívánod őt és ő is téged akkor mi akadálya.Felnőttek vagytok,nem tinik.Nem hinném, hogy várni kéne...de aztán lehet nem is olyan amilyennek hiszed.
2011. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1-2 hónap? azért az nevetségesen sok, legalábbis nekem.. néhány hét a maximum, amit várnék alapból is. mindegy, alakul ahogy alakul, de kíváncsi voltam kinek mi a véleménye a dolgokról. köszi a válaszokat!
2011. márc. 2. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Én írtam az 1-2 hónapot. S azért mert én meg ilyen vagyok. Szégyenlős típus, nem is bízom meg hamar emberekben. Te meg olyan vagy, hogy hamarabb rábízod magad testileg a partneredre. Mindenki más.
2011. márc. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!