Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Így lehet barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
A lényege: Megkérdem az egyik ismerősöm ( lány ), hogy van-e olyan barátnője, aki szerinte illik hozzám. Ez így beválhat?
2010. dec. 17. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt már egyszer kiirtad, amire válaszoltam is! lüke
2010. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így az lesz, hogy összehoz egy találkozót egy nővel és vagy egymásba szerettek, megkívánjátok egymást vagy az ég világon nem lesz semmi.!
2010. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre válaszol, hogy van vagy nincs és ennyi, ettől még nem lesz nőd. De ne legyél már egy szánalmas lúzer, inkább mondd meg ennek a csajnak, hogy bejön, vagy kérd meg, hogy menjetek el szórakozni, ő is hív sok barátot, te is, lányokat, fiúkat vegyesen, aztán az így kialakult társaságban bármi lehet. De az szerintem szégyen, mikor közvetlenül összehozósdit játszanak és az eredményben sem szokott sok köszönet lenni. XD
2010. dec. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dollymelyo ***** válasza:

Igazság szerint nekem is volt ilyen korszakom(:

mindenkit zaklattam, hogy ajáljon vlkit mellém mert már nem birtam tovább... azota én vagyok a pasi hiányos -.-

pedig nekem csak az kell h szeressenek(: azaz érzés h van mellettem vlki...


szhal a lényeg talán bevállhat, de nincs sok esély rá.

2010. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!