Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajnak hány pasival kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnak hány pasival kell ahhoz lenni, hogy mondjuk azért ribancnak lehessen tekinteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:46
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
16:08 - eloszor nem a kulseje miatt vagy akár melyik más belsotulajdonsága miatt akarom ott hagyni hanem azért mert nem tudom az elozo kapcsolatai miatt becsulni.de abban igazad van hogy nem eroszakoltak meg az egyéjszakásban engem, de én felhívtam másnap azokat a csajokat és ok ignoráltak engem nem pedig fordítva.
2010. dec. 19. 16:32
 42/51 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a jelenlegi barátom a hetedik pasi, akivel lefeküdtem. A 7 közül csak egyetlen egy volt egyéjszakás, bár azt is többnek mondanám, mert barátok vagyunk, csak egy közös estén elgyengültünk. A többivel jártam, volt akivel 3 évet, volt, akivel csak 4-5 hónapot. Szóval, mint lány, én azt mondom, hogy az én szemszögemből ez kortól függ. Aki mondjuk 17 évesen már túl van 10 pasin, az már gyanús. 21/L
2010. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

Nem a partnerek számától függ, hogy ribanc-e egy csaj (nyilván azért van egy felső határ). Amúgy meg kit érdekel, hány pasival volt korábban? Ha jól érezzük magunkat együtt, akkor nem mindegy?


Az már fontosabb kérdés lehet, hogy MILYEN pasikkal volt együtt korábban. Sok mindent elárul az adott nőről...

2010. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
hát azért nem mert ha mindenki megkaphatja akkor mit ér az egész.az a fontos hogy kiváltságosnak érezhessem magam egy no mellett ne pedig azt hogy én vagyok a 10 vagy 20dik barom akinek szétdobja magát, mert ha így van akkor elveszti az egész a varázsát. amíg nem tudtam hogy mennyivel volt jó volt a barátnommel,de amikor megtudtam annyira kiábrándultam belole,hogy már nem tudom igazán szeretni.
2010. dec. 19. 16:55
 45/51 anonim válasza:

amúgy Kérdező te qrva nagy f@sz vagy! Megérdemelnéd, hogy kecskén kívűl senki mást ne kapj meg!


Miért érdekes, hogy hány pasival volt előtte??? Egyáltalán hány éves az a szegény lány, hogy leribancozod 9 pasi után? mert még az évi 1-2 pasi is simán belefér! Akkor lenne ribanc, ha ezt a szép számot az alatt gyűjti be, amíg veled jár! Amúgy miért fáj neked ez? Nem tegnap volt vele, ma meg veled!

És különben is, ha egy nő jár valakivel, és lefekszik vele, az teljesen normális. Ha meggondolja magát, vagy kiderül, hogy nem egymást keresik, akkor szakítanak. Majd összejön mással, és egy idő után lefekszik vele is. És?


Ha nem így csinálná, feled sem jött volna össze, vagy veled sem feküdt volna le. az milyen faxa lenne, nem?

Nekem pont az volt furcsa, hogy a mostani páromnak csak két expasija volt 25 éves korára...

Ha pedig nincs elkötelezve éppen senkihez, miért baj, ha egy nő is éli az életét, és teret ad a vágyainak? Neki éppen olyan jó, mint amikor egy férfi kalandozik! Álszentség ezt elítélni...

Szűz lány pedig nekem pont nem kellene. Volt már, és nem kell több...


28/F

2010. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
legyen igazad.de ez azon a tényen még nem változtat,hogy elundorottam a barátnomtol az eddigi szexuális élete miatt.ja és 22éves csak az elobbi kérdéshez
2010. dec. 19. 18:23
 47/51 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, kérdező, hogy nem olyan jó azt átkarolni, akiről tudod, hogy előtted már 10 pasi ölelgette.

Azt az érzést nehéz leküzdeni, hogy Te csak egy vagy a sok közül. Jobban örülnél egy szűz csajnak, vagy egy olyannak, aki eddig csak 2 pasival volt. Azokban csak az a buktató, hogy lehet, még nem élte ki magát, és ezt feltétlenül szükségesnek találja, ezért puszta kalandvággyal, és egy üveg pálinkával belekezd az éjszakába, azzal az elszánt szándékkal, hogy ő most bizony kipróbálja, milyen más pasikkal lenni.

Szóval, lehet hogy szerencsés vagy, mert pont Te hozod vissza a földre, pont miattad fogja feladni eddigi száguldó életét, de az is lehet, hogy nem.

Kockázat, öregem, magasan tartja az adrenalin szintedet, és az jó érzés. De törekedj arra (ha még meg tudod becsülni), hogy megváltoztasd, megszelídítsd.

2010. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
17:46 még annyit hozzá hogy én a helyedben a 25éves két expasis barátnodet nem furcsállanám hanem inkább nagyon is megbecsulném azért hogy nem fecsérelte el az ártatlanságát és még neked is boven tudd belole adni
2010. dec. 19. 18:35
 49/51 anonim ***** válasza:
Ha ettől érzed magad kiváltságosnak, akkor régen rossz.
2010. dec. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
borsófőzelék amugy az van hogy o mondja is hogy kiélte magát, de engem ez úgy igazán hidegen hagy.persze rontana a dolgon,hogyha megcsalna,de egy ilyen esetben én úgy érzem hogy már eleve el van b@szva minden innentol nálam már csak ido kérdése,hogy vége legyen a kapcsolatunknak,mert egy ilyennel nem tudok egyutt lenni még ha szeretem és jó is vele
2010. dec. 19. 18:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!