Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajnak hány pasival kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnak hány pasival kell ahhoz lenni, hogy mondjuk azért ribancnak lehessen tekinteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
56%
Nem neked írtam, kérdező, hogy kretén vagy, hanem az egyik előttem szólónak:) A te kérdésedben ilyen értelemben semmi sértő nincs:)
2010. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
oxa :)
2010. dec. 18. 00:01
 33/51 A kérdező kommentje:
22:04- igazad van volt egyészakásom is ,de nem én akartam ilyen rovidre a csajok akartak tolem csak egy estét.és ilyenek ellen nem tudok mit csinálni rá eroltetni magamat viszont nem akarom senkire
2010. dec. 18. 00:29
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

18:13 és 19:00

Két pasinál többel? Gratulálok, én összesen hárommal feküdtem le, akkor én most r*banc vagyok? Többel nem is óhajtok, mivel a harmadik életem szerelme, szóval tényleg, igazi k*rva jellem vagyok, nem igaz?

Nem vagy te véletlenül egy bigott keresztény, azon belül is katolikus?

2010. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként imádom az ilyet... Ha egy csaj lefekszik pl. 4-5 pasival, az k*rva, ha egy pasi lefekszik 15-20 nővel, az hű, mekkora bika! Rohadt, tetves, soviniszta társadalom!!!
2010. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
9:27 - én mondjuk boldog lennék egy olyan kapcsolatban ahol mondjuk a 3.lennék a csajnak és ahogy mondod nem is tervezne a csaj tobbel lefekudni. Én inkább olyan csajal nem szeretnék komoly kapcsolatot aki ennek a duplájával vagy még tobbel volt,mert az olyan már olyan érzést kelltene bennem,hogy miért becsuljem és szeressem ezt a csajt ha amugy is mindenki megkaphatja.
2010. dec. 18. 10:27
 37/51 A kérdező kommentje:
9:28 - de azt se felejtsd ha viszont fordítva van a dolog,hogy egy pasi csak kevéssel fekudt le azt is ugyanúgy lenézi a társadalom és ha egy no csak kevés pasival volt azt meg megbecsuli.szóval itt kétélu pengérol van szó.Mert egy pasi orulne egy szuz csajnak, de azt nem tudom ,hogy hány csaj orulne egy gugye szuz pasinak
2010. dec. 18. 10:33
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi köze van ahhoz, hogy ki hány emberrel feküdt le? Miért kell elmondani mindenkinek? Még hogy lenézi a társadalom. Nem olyan emberekkel kell magunkat körbevenni, akinek ez a mércéje.
2010. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőtől kérdezném mindenféle kötözködés nélkül: az Te egyéjszakásaid ellen tudtál volna tenni, gondolom nem erőszakoltak meg azok a lányok... vagy igen? Ezt csak azért, mert ne várj el mástól olyat, aminek Te sem tudsz megfelelni. Ez a mostani viselkedésed sem ad Rólad pozitív képet, ha azt nézzük, hogy addig vagy a mostani csajoddal amíg nem jön más. Ha ú állna így hozzád? Hogy addig jó vagy amíg nem jön egy izmosabb, szexisebb, jóképűbb? Akkor sem akadhatnál ki, mert Te ugyanezt csinálod... ezt tényleg nem vitatkozásból írtam, csak nézd meg a másik oldalt is mielőtt véleményt mondasz valakiről..

Amúgy a kérdésedre az én válaszom: szerintem attól is függ, hogy menniy idős a lány. Pl.ha 20 éves korára 2-3 pasival volt az szerintem nem gáz. De ha 15 évesen túlvan 2-3 pasin, az azért nem oké... de ez is csak az én véleményem.

2010. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok: én örülnék szűz pasinak. Én is az vagyok. 19/L
2010. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!