Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajnak hány pasival kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajnak hány pasival kell ahhoz lenni, hogy mondjuk azért ribancnak lehessen tekinteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 15:46
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
nem éreztetem, ezt azért magamba tartom nem mondanám azt a szemében hogy ribancnak tartom
2010. dec. 17. 16:39
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha őszintén bevallotta (vajon őszinte volt?) akkor legalább őszinte, és egyenes jellem. A többi dolgot, az okokat nem tudod biztosan...
2010. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
oszinte volt szerintem,de ha mondjuk hogy kiderulne hogy a duplája volt én ott is hagynám.de mondjuk ha kicsit bután fejezem most ki magam nekem mindegy hogy oszinte vagy hazug ribancról van szó, inkább nálam a mennyiség dominál. Mondjuk egy olyat csajt viszont nagyon megbecsulnék akinek én lennék az elso és komoly kapcsolatra is hajlandó lenne.
2010. dec. 17. 16:56
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt becsüld, akivel jó együtt lenni. Mire is mennél, akár egy szűz lánnyal, ha kiállhatatlan a természete? Vagy az miért lenne ideális, ha a hisztis kiálhatatlanság, és az "anyóstermészet" párosul a feltétlen hűséggel? Nem az számít, hogy előtte mi volt. Ez nem történelemoktatás nem?

Az sem lenne jó, ha később jönne rá, hogy még nem élt, és akkor kezdi el.

Ha neked jó vele, ha jó a kapcsolat, akkor becsüld meg.

2010. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
lehet amugy hogy igazad van, de én sajnos nem tudok attól elkovetkeztetni, hogy a barátnomnél 8 másik pasinak is ugyan az a "kiváltsága" meg volt mit most meg van nekem ez olyan hogy így nem ér semmit az egész oszintén már azt várom hogy szeressek ki belole vagy jojjon valaki akinek kellek és ott hagyhassam a baratnomet. szomorú de ez van
2010. dec. 17. 17:31
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen tényleg szomorú, de ezen én nem tudok segíteni. :-)
2010. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
persze én ezt nem is vártam senkitol koszi azért a válaszokat
2010. dec. 17. 17:45
 18/51 anonim ***** válasza:
Eggyel, akibe nem szerelmes.
2010. dec. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
hát akkor szerintem a nok 99% ribanc akkor, mert nagyon sok csajnak voltak már kalandjai
2010. dec. 17. 17:50
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a fontos, hogy te légy az első, hanem hogy az előző partnerek iránt mennyire voltak komolyak az érzései.
2010. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!