Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik esik rosszabbul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Lányok, melyik esik rosszabbul?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy fiú, aki tetszik nektek.

a) a fiú nem nagyon szemez veletek, ignorálja a létezesetek

b) a fiú szemez veletek, de végül soha nem jön oda hozzátok

Az a) nem tesz jót az önbizalmatoknak gondolom, a b) - nél meg nagyon várjátok, hogy lépjen valamit, de nem teszi meg. Melyik a rosszabb szerintetek?


2010. dec. 17. 12:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*létezéseteket
2010. dec. 17. 12:46
 2/11 anonim ***** válasza:
a az rossz.
2010. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tetszek valakinék még nem sérül az önbizalmam
2010. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A b-vel meg hülyít

szerintem

2010. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem több lány ismerősöm is katasztrófaként éli meg, hogyha nem jön be egy srácnak. Rögtön jön, hogy csúnya, kicsi a melle és a többi. Nektek nem?
2010. dec. 17. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem

az nem zavar ha nem jövök be egy pasinak, de az viszont igen ha hülyít, ha úgy csinál mintha pedig nem is

2010. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
B- nyolc hónapig volt velem ilyen.. :S
2010. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar ha nem jövök be valakinek, elvégre nekem sem jön be mindenki, akkor miért kéne hogy én mindenkinek tetszek? Ha valaki szemezget velem, akkor viszont előbb utóbb megeresztek egy mosolyt, mivel alapjáraton vigyorgós vagyok, és ez úgyvettem észre sokszor egy bátorító jel a srácoknak hogy léphetnek, és lépnek is. Ha nem teszik az sem érdekel különösebben, mármint nem esik rosszul, mert nem létfeltételem hogy bármikor bárkivel ismerkedjek, ergo ha ő nem nyit, majd lesz egyszer más aki igen és kész! :)
2010. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

egyik sem rossz, mindkettő hasznos, mert 'a' esetben megtudom, hogy nem érdeklem így nem kell rá fölösleges energiát pazarolni, 'b' esetben megtudom, h bár tetszem neki, de nyámnyila nyúlbéla, és ilyenre ismét csak nem kell időt fecsérelni


21/L

2010. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ma 14:43 b) Vagy van barátnője, de tetszel neki, vagy szimplán nem szereti megbántani a törékeny önbizalmú lányokat.
2010. dec. 17. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!