Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg? Nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg? Nem is akarok beégni, h ha mégse jövök már be neki.

Figyelt kérdés
Van egy srác(23) már évek óta ismerem(18), régen nagyon jóba is voltunk, de aztán neki lett egy bnője és megszakadt köztünk a kapcsolat. Már nem járnak a csajjal, és én el tudnám képzelni magam vele. Hogyan szerezhetném meg? Kűlsőm alapján sztem bejövök neki mert még régen mondta h jó csaj vagyok... Kezdjek el vele mittomén mian dolgokról beszélgetni, pl. mi újság vele meg iesmi? vagy hogyan közeledhetnék felé, de hogy ne legyen nyomulós?!
2009. jan. 21. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Megszerezni? Az mi? Úgy érted ő egy tárgy? Oké, értem a kérdést, de ez nem egy túl intelligens szó, mert akit szeretünk azt nem akarjuk sem kisajátítani, sem birtokolni..

A tippem az, hogy kérj tőle szívességet. Ettől egy ideig lesz ürügy arra, hogy találkozzatok, másfelől akinek szívességet teszünk, azt általában megkedveljük kicsit akkor is, ha addig nem annyira...

Hosszú lenne ide vésni, mi ennek az oka, de ismerkedésre, régi kapcs felelevenítésére nekem mindig bejött. Sok sikert!

2009. jan. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekemis mindíg bevált jobb összeismerkedés, kapcsolatfelelevenítés céljából, a "szívesség" ürügy ;)
2009. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!