Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt, amit akarok?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja ért vége egy kapcsolatom egy sráccal aki fiatalabb nálam 9 hónappal (én 16/L, ő 15/F) de én még mindig szeretem őt. Csak 10 napot jártunk, de nagyon belészerettem, és ez nem vicc, hogy azt mondjátok rá, hogy még 2 hónap és elfelejtem, mert azért 2 hónap után is szeretni valakit akivel ilyen kevés időt töltöttél el, nem semmi. Szinte nap mint nap látom. Másoktól azt hallom, hogy már nem érdeklem őt, ez lehet, hogy így van, de valahogy meg szeretném tudni TŐLE, hogy mit érez, gondol. Msnüen nem tudom elérni mert folyton a tesója van a gépnél, a suliban pedig állandóan a haverjaival van és ezért nem is tudom férrehivni. Suli után pedig, mivel különböző faluban lakunk nem tudok vele találkozót megbeszélni mert percre pontosan van autóbuszunk. Esetleg ha tudnátok pár tippet adni, hogy kapcsolatba lépjek vele, azt megköszönném!
2010. máj. 26. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerezd meg a telefonszámát és írj neki,hogy találkozzatok és beszélj vele.Ha meg nem akar akkor hagyd a francba,lesz más:)
2010. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha normálisan elolvastad volna, észrevetted volna, hogy a száma megvan, mert jártunk, és amúgy mondtam, hogy találkozni sem birunk mert: olvasd fennebb ;)
2010. máj. 26. 17:46
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha normálisabban gondolkoznál,akkor felfognád végre,hogy NEM érdekled,sz@rik Rád,stb.Felesleges erőlködnöd,és amúgy is el fogod felejteni,amint jön más.Majd meglátod!Egyébként olyan szekér után ne fuss,ami nem vesz fel!
2010. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen szerencsétlen vagy, akkor ne vinnyogj már itt!!
2010. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
jolvan naaaaaa csak segíteni akartam dehát akkor BOCS!
2010. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Már van más, épp ez az. Tegnap összejöttem egy sráccal, mindenki biztat, hogy rendes helyes srác de én egyszerűen nem tudok vele úgy viselkedni mint a pasimmal. Ma a suliban kézenfogva sétáltunk, ott haladtunk el amellett a srác mellett akit nem tudok elfelejteni és azthittem, hogy kiveszem a kezem a kezéből, de aztán továbbmentünk...és borzasztó volt. Amúgy az a kocsi amelyik nem vesz észre téged tényleg nem fog megállni neked, de ha felkelted magadra a figyelmet és kedvet kap hozzá, felvesz. És épp ezt szeretném én...hogy megint észrevegyen. Mostanában már egészen jókat beszélgettünk, de amint összejöttem azzal a sráccal és meglátott ma, nem reagál, nem bippel meg semmi. Lehet, hogy rosszul esett neki nem? Mert esetleg épp most szeretett volna visszaférkőzni hozzám. ??
2010. máj. 26. 18:01
 7/23 anonim ***** válasza:

miért is nem írsz neki sms-t?

hogy: hali. tényleg nem akarsz már tőlem semmit? mert akkor nem gondolok rád annyiszor, erőlködöm, hogy ne hiányozz, belenyugszom, hogy nem látlak, nem hallak, nem érezlek, nem csókollak.írj szia.

szerintem ez tök jó duma.

nekem egy ilyesmire kezdett el udvarolni egy srác, aki addig le se sz*rt

2010. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Megvan bocsátva. :)
2010. máj. 26. 18:02
 9/23 anonim ***** válasza:
Na én is így gondoltam:D:)
2010. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

18:02

Ez egy nagyon jó ötlet. Azthiszem írni fogok neki egy smst mihelyt lesz pénzem a telefonon. Tényleg tényleg köszi. :-*

2010. máj. 26. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!