Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt, amit akarok?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja ért vége egy kapcsolatom egy sráccal aki fiatalabb nálam 9 hónappal (én 16/L, ő 15/F) de én még mindig szeretem őt. Csak 10 napot jártunk, de nagyon belészerettem, és ez nem vicc, hogy azt mondjátok rá, hogy még 2 hónap és elfelejtem, mert azért 2 hónap után is szeretni valakit akivel ilyen kevés időt töltöttél el, nem semmi. Szinte nap mint nap látom. Másoktól azt hallom, hogy már nem érdeklem őt, ez lehet, hogy így van, de valahogy meg szeretném tudni TŐLE, hogy mit érez, gondol. Msnüen nem tudom elérni mert folyton a tesója van a gépnél, a suliban pedig állandóan a haverjaival van és ezért nem is tudom férrehivni. Suli után pedig, mivel különböző faluban lakunk nem tudok vele találkozót megbeszélni mert percre pontosan van autóbuszunk. Esetleg ha tudnátok pár tippet adni, hogy kapcsolatba lépjek vele, azt megköszönném!
2010. máj. 26. 17:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Héééj én is ezt mondtam!és mégis leb*sztál...
2010. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De amúgy egy olyan smsessel nem fogok hülyét csinálni magamból? Az egy dolog, hogy nálad bevált, de lehet, hogy komplett idiótának fog nézni, amiért még mindig nem vagyok túl rajta. És azt nem akarom. Amúgy leeht, hogy szándékában áll kibékülni velem, mert azóta írogat meg ilyesmi mióta utaltam rá, hogy még nem felejtettem el őt. Másnak viszont azt mondja, hogy le se szar. Hát csak ő tudja mit gondol.
2010. máj. 26. 18:08
 13/23 A kérdező kommentje:
De te találkozást szugeráltál, pedig én jeleztem, hogy az nem lehetséges. Érted?
2010. máj. 26. 18:09
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem túl egoista vagy.Amíg mással sétálgatsz kézen fogva,addig ne nagyon várd,hogy olvadozzon Tőled,meg különben is...Az sms amúgy nem hülyeség,tiszta vizet kéne öntened a pohárba.Csak ne fogalmazz így kérlek,hogy ,,hogyan szerezzem meg,amit akarok?",mert így esküszöm olyan vagy,mint egy érzéketlen nő,aki gázol át mindenkin a célja érdekében,mint egy őrmester.Ez meg elve ijesztően hat.
2010. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
eleve
2010. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

a pasik szeretik/imádják a bevállalós csajokat, akik ki mondják, amit gondolnak és nem szégyenlik magukat érte

szóval mehet az sms :)

2010. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

18:24

Azt csak azért írtam, hogy vonzóbb legyen a kérdés és többen elolvassák. Nem vagyok olyan!

2010. máj. 26. 18:48
 18/23 anonim ***** válasza:

A bevállalós csajokat lehet,de az erőszakos piaci legyek már taszítóak.

Én értelek,csak ne ess át a ló túloldalára,mert abból Te is rosszul fogsz kijönni.Szóval szerintem is bátran írj Neki sms-t,meg próbálkozz,de ne akard minden áron megszerezni,mert ha megérzi az erőlködést,esetleg menekülőre fogja a dolgot.

2010. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Amúgy 18:02

Mi van ha megmutatja az smst a haverjainak és jót röhögnek majd rajtam? Tudom, hogy akkor az a tanács hogy hagyjam a pi..ába, mert kretén á..at. De én szeretem akármilyen is. Viszont ettől félek nagyon, ezért is kellene inkáb személyesen megkérdezzem, ami nem igazán lehetséges.

2010. máj. 26. 19:14
 20/23 A kérdező kommentje:
Értem, szóval próbálkozzak de csak lightosan...
2010. máj. 26. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!