Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Tehát van egy lány és mostanában elég jól elvagyunk. :) és hát én többet érzek iránta mint barátság és azt hiszem hogy ő is mert a barátnője mondta nekem hogy adna nekem esélyt. Na és azt szeretném kérdezni hogy hogyan kérdezzem meg tőle hogy eljönne e velem randira? nem így msn-en meg sms-ben szeretném mert az gáz. Élőben szeretném csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Légyszíves segítsetek. A hülye válaszoktól kíméljetek :) előre is köszi :)
2010. dec. 15. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2010. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

el jössz velem .. pl:P


19F

2010. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18 F én ő meg 17 lány. Jó nem ilyenre gondoltam :) Gondoltam valaki ezt fogja írni :D
2010. dec. 15. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen sztem is gáz ha valaki neten kérdi meg a csajtól h el menne e vele randizni..

Hát nem tudom,valahogy kérdezd meg lenne e kedve sétálni vagy mozizni veled :D

2010. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, ráérsz szombaton? Lesz egy jó film a moziban volna kedved eljönni?


Szia, lenne kedved eljönni velem hétvégén sétálni, enni egy sütit meg ilyesmi? Esetleg beülni egy kávéra valahová?


Így kezdd és halálodig tartsd a szem kontaktust mert az nagyon lényeges, és ha nemet mond maradj nyugodt és mondd hogy rendben és kérdezz tőle valamit amivel kitérsz a téma elől.

2010. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi : hát megpróbálom majd :) de az a baj hogy már most parázok tőle. Meg az a problémám hogy mindig ott vannak a barátnői körülötte hívjam félre vagy mit csinálajak? Mert még a szünet előtt el akarom hívni valahova.
2010. dec. 15. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
igen hivd férre egyszerüen :D
2010. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszélj vele úgy, mint a haverokkal. Ha körülményes vagy, akkor körülményesen, ha laza, akkor lazán. Én is ilyen izgulós voltam ebben a korban, sőt még nemrég is. De rájöttem, hogy azt a pasit általában szeretik a lányok, aki vagyok, viszont egy félénk görcsöt nem.

Nem az a lényeg, hogy hogyan hívod el. Az a fontos, hogy elhatározd és vidd is véghez!

Szerencsés lenne leválasztani a barátnőiről, de utána már menni fog.

Persze ne azt kérdezd, hogy "Eljönnél-e velem randira?". Inkább azt, hogy ráér-e hétvégén. Ha igen, akkor melyik nap lenne a jobb... Ha nincs még terved, akkor a részleteket már le lehet egyeztetni msn-en.

A mozit első randin hanyagolnám. Elmegy több órád és semmivel sem kerültök közelebb egymáshoz.

2010. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az jó! Mert én is szünet előtt akarom elhívni randira :DD
2010. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi ez hasznos válasz volt :) megpróbálom végre hajtani :D
2010. dec. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!