Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy szőke vagy egy fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szőke vagy egy fekete hajú lány érdekesebb/izgalmasabb/vonzóbb/erotikusabb? Melyik indítja be inkább a fantáziátokat fiúk?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és elnézést, h válaszolok. De most őszintén, szerinted a hajszínen múlik? Előfordulhat, h vkinek nem jönnek be a vörösek (ezt csak példának mondom, akit bánt képzeljen oda szőkét, vagy barnát vagy feketét), max elkerüli őket. De ha adott egy nagyon szép,dekoratív lány, akinek ráadásul van némi sütnivalója is, és igényes a megjelenése, akkor a haj színe igazán részletkérdés. Maga a frizura már más. Az is legyen igényes, ne legyen korpás, zsíros. És ha ápolt, legyen akármilyen színű, szép az a haj.

Nekem már volt többféle színű, és a jó öreg vonzerőm soha nem hagyott cserben.

2009. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen, de egy hajszín is kivált valamit az emberből és én erre vagyok kíváncsi
2009. jan. 21. 17:29
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez tényleg hülye kérdés, egy férfit a nő bája indítja be, legalábbis engem.

Amúgy szerintem ha az erotikára gondolok, akkor a vörös haj jut eszembe.

2009. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
na ilyen válaszra vagyok kíváncsi
2009. jan. 21. 17:29
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is a vörös indítja be a férfiak fantáziáját, talán mert a szőke + a fekete olyan mindennapi, hogy minden második lány szőke vagy fekete. :)
2009. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem inkább a barna,fekete,szőkés-barna jönnek be!

szal. fekete!


16/F

2009. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
én fiu vagyok, de ha beinditásrol van szo akkor már arc + test számit, nem a hajszine..
2009. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Régebben a szoke nok voltak a menok! Most már valahogy megunt dolog, tul minden napi, nincs annyira felkapva mint régen. Ráadásul ha szép szoke akarsz lenni, tonkre megy a hajad. Mostanába inkább a fekete megy! Ahoz megy minden a szép barna bor, meg a fehér is! Szerintem nincs szebb egy hosszu fekete hajtol, legyen egyenes vagy gondor! De a szexualitás és az erotika egyértelmuen a voros! A szoke barbi babás, a fekete az elegancia, a barna a természetesség és a szépség, a voros erotika!
2009. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hmmm szóval a vörös. oké köszi:D azért még várom a válaszokat, és persze mindenkit "zöldezek":)))))
2009. jan. 21. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem a hajszín számít, hanem az összkép és a személyiség.


De számomra a fekete a legizgatóbb. ;) a szőkéket nem bírom, a barnák még elmennek, de az olyan unalmas már. Vörös pedig nem jön be. Egyéb színek pedig nem túl izgatóak, pl kék, zöld...


Nem akartam megbántani senkit, de a kérdező véleményekre kíváncsi. Hát ez az én véleményem.

2009. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!