Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim, Lányok randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, Lányok randiznátok velem? Vélemény rólam? Egyfajta merészségi teszt! :D:D

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 14. 20:56
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Nehogy azt mondd hogy nyíregyháza mert beájulok:D
2010. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza, tényleg. :D
2010. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Nekem tetszel egyébként, csak én nem tetszenék neked:D..

18,l

2010. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

Ti hol leledzetek?

Csak ne versben közöljétek,mert én nem vagyok olyan okos,mint ti!:D

2010. dec. 20. 20:18
 55/58 anonim ***** válasza:

Hehe. :D

Hát, mivel nem valami ismert kis város (de én szeretem, és büszke vagyok rá... többé-kevésbé...), szóval sosem találnád ki, ezért csak elárulom: Pilisvörösvár. Pest megye.

Engem nem viszel randira. XD

2010. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A kérdező kommentje:
Ez aranyos volt!:D:D
2010. dec. 20. 22:17
 57/58 anonim ***** válasza:
:D És ne hari, hogy az elején én is leszóltalak. :( De mondom, az első képed szerintem illuminált állapotban készült. :D
2010. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

Semmi probléma!

Téged lassan még meg is kedvellek!:):)

Az érdekes az,hogy senkire nem haragudtam egy percig sem,csak furcsálltam inkább a dolgot.

Nagyjából igazad van,ami az illumináltságot illeti,hiszen az első kép az egy lagzin készült.

Egyébként totál igaza volt,annak a kommentelőnek is,aki azt írta,hogy egy kép nem adja vissza azt,hogy milyen az ember élőben.

Tehát,éljen a személyes varázs meg a webcamera!:D:D

Remélem,hogy nem kapok majd ezért a poénomért is!:D

2010. dec. 20. 22:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!