Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim, Lányok randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, Lányok randiznátok velem? Vélemény rólam? Egyfajta merészségi teszt! :D:D

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 14. 20:56
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
Jajj igen az eres kéz az nagyon szexi tud lenni férfiakon:DD:) sokszor én is azt figyelem :DD
2010. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:

Ha-Ha!

Nagy poénok!

"Na meg a diszpécser csaj is "úgy"nézett rám!Az ilyen dolgot nem lehet nem érezni!"

A hangsúly az most az "is"-en van,de főképpen a második mondaton!

Ennyi!

Ezt nem kell túlragoznom,az értelmesebbje az megérti...

2010. dec. 19. 19:24
 43/58 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy amikor valaki fel tesz ide egy képet, az elsők mind elkezdik oltani, majd a 2. oldalon szól valaki, hogy igazából cuki? Amúgy van egy rád nagyon hasonlító haverom, csak hosszabb hajjal, te is tegyél úgy, kb 3-4* jobban fogsz kinézni.
2010. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Mindegy mit mondasz, az első képen nagyon szarul nézel ki. A második már inkább olyan, hogy azt gondolom élőben jól nézel ki, de az első egy katasztrófa. Ne az elsőt töltsd fel társkeresős oldalakra soha. xD
2010. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Huh, a második képen tök jól nézel ki, hasonlítasz exemre. Az első borzasztó, azért oltottak le, de a másodikon szerintem... full jó pasi vagy... A hajad viszont tényleg növeszd meg.
2010. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Nem, mert beképzeltnek, önelégültnek tűnsz az írásod és a képed alapján, és mert a szem a lélek tükre...

19/l

2010. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Na meg mire vall az, aki közösségi oldalakon kardoskodik és bizonygatja, hogy ő igenis tetszik valakinek...Magadnak bizonyítsd be hogy jó pasi vagy, ne idegeneknek. Emlékeztetsz egy régi ismerősömre, hánynom kell attól a beképzelt majomtól...az az önelégültség...fujj
2010. dec. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:

23:15!

Nagyon Köszönöm az észrevételedet!

Meg persze a dicséretet is!:)

Ja!Amúgy imádom a borsófőzeléket!:D:D


00:30!

Igazán sajnálom,ha úgy látod,hogy én nagyképű meg öntelt lennék!

Szerintem csak annyira vagyok felruházva ezen tulajdonságokkal,amennyi ahhoz kell,hogy ne tudjanak eladni meg megvezetni/kikezdeni mások!

Amiket ide írtam,azokat csak azért tettem,hogy védjem magam,hiszen észrevehetted,hogy a kellemes névtelenségbe burkolózó fórumozók,hogy elkezdtek oltani.

Nem tartom magam oltári nagyképűnek,ha ez jött le,akkor Sorry,mindenkitől!

A képeket csak azért raktam fel,mert kíváncsi voltam a véleményetekre.

Azonban sok,tényleg komolytalan választ kaptam,aminek nem sok köze van a valósághoz.

Nagyjából azért tisztában vagyok a dolgokkal,s csak visszaigazolást akartam kapni,akár pozitív,akár negatív irányban.

Ezek ellenére azt mondom,ha ismernétek,akkor teljesen kellemesen csalódnátok bennem!;):)

2010. dec. 20. 15:53
 49/58 anonim ***** válasza:

Jaj, ez természetes.

Eredetileg krumplipüré akartam lenni, de az már foglalt. o.O

De hozzáteszem, legalább intelligensnek tűnsz, és ha annyit szajkózod, hogy más lenne, ha ismernénk személyesen, kérlek bökd már ki, hol laksz. Te most tényleg.

2010. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

Oly vidékről származom,

hol az alma közkedvelt nagyon.

Változatosak a népek,

és a lányok gyönyörű szépek.

Van még kérdés,kétely?

E város megyeszékhely.:D

2010. dec. 20. 18:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!