Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most szeretők vagyunk?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most szeretők vagyunk?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

a baráti társaságomból összejöttem egy sráccal, de sajnos csak egy hétig ment köztünk a dolog.. azzal a kifogással vetett véget a kapcsolatnak, hogy nem akarja elrontani a barátságot, meg hogy nem tud szerelmes lenni, ( nem belém, hanem úgy senkibe se). ez így eléggé bántott. aztán hétvégén kicsit sokat ittunk, azt mondta hiányzom neki és smároltunk, közbe mondta hogy semmi komoly, mert nem akar fájdalmat okozni nekem...azt is mondta hogy ha valaki csókjára vágyom őt nyugodtan keressem o.O

szóval.. próbálom korlátozni az érzéseim, nem hagyom hogy kihasználjon, de ennek a játéknak egyszerűen nem tudok ellent állni.. akkor most mi ez az egész köztünk?


2010. dec. 14. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Baráti szexkapcsolat. Amíg nincs más, jó az. De egy idő után úgyis átalakul.
2010. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Egyértelmű, csak kavarni akar veled, kihasználni, és játszani az érzéseiddel
2010. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak szextársak...ha te is csak a szexet akarod nincsen gond...
2010. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én támogatom a baráti szexet! Én mindkét jóbarátommal lefeküdtem többször is,lelkileg egyik miatt sem sérültem meg.
2010. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!