Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől büdös, mi lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől büdös, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám hát elég... érdekes. Neten ismerkedtem meg egy sráccal, sokat beszélgettünk msn-en majd megbeszéltük hogy találkozunk. Első alkalommal "nyílt terepen" voltunk (tehát szabadtéren) és nem is volt semmi gond, nagyon megtetszett és jól is éreztem magamat vele. Most találkoztam vele harmaddszorra és kicsit megijedtem. Elmentünk egy taázóba és éreztem, hogy valahogy olyan "érdekes" szaga van. Olyan ápolatlan szag, vagy hogy is mondjam, pedig tiszta és fürdik rendesen. Amikor először éreztem, reménykedtem hogy csak valami múló állapot de legközelebb is ugyan olyan volt.

Nem tudom, ez mitől lehet, vagy hogy utalhatnék rá finoman? Mert egyébként nagyon tetszik és asszem járnék is vele, ha nem lenne ez a kis gondja!


Tudom, viccesen hangzik nagyon, de KOMOLY a kérdés és légyszi válaszoljatok komolyan!


Köszi!


2010. dec. 14. 17:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És ezek után (mivel ez nem fog változni) ha összejönnék vele, elképzelhető hogy megszoknám? Tudom nem a legjobb kifejezés de annyira tetszik tényleg, hogy nem igaz hogy csak ez áll a kettőnk "útjába"
2010. dec. 14. 18:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze. Mindent meglehet szokni. A különbség csak az, hogy ami nem tetszik, azt nehezebb.
2010. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most már jobban emlékszem, valóban így van, de én ezt elég régen olvastam már.


Az is igaz, hogy a hormonok valami olyanok, mint a mormonok? Közös ülések alkalmával eldöntik a születendő utód nemét? :-)))))))))

2010. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát megszokni azt, hogy valakinek a te orrod számára "ápolatlan szaga" van? Szerinted az izzadtsága/spermája milyen lesz? Lehet öklendezni is fogsz.
2010. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát... nem tudom... én azt mondom, ez nem jó jel... Amúgy nem lehet, hogy a ruhája büdös? Hogy pl. kimossa ugyan, csak nem teregeti ki rendesen, és berohad?


Csak azért mondom, mert eddig nekem minden nekem tetsző pasinak tetszett az illata... Aki meg kevésbé tetszett, és mégis együtt voltam vele (az külön sztori, hogy miért), annak valahogy nem voltam kibékülve az illatával sem. Nem az, hogy gusztustalannak találtam, csak valahogy nem tetszett annyira. Szerintem ezek igenis fontosak, érdemes rájuk figyelni.

2010. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!