Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsit büdös a szám (télleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit büdös a szám (télleg egy nagyon kicsit) ezt csókolózás közben a fiú érezni fogja?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bakker.szerintem moss fogat.nem drága egy fogpaszta és egy fogkefe,vagy rágó.
2011. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én mosok de akkor is...az elmúlik:S
2011. febr. 19. 10:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Nézz körül, a www.tetrobreath.hu oldalon!
2011. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy refluxod van de ezt hót komolyan, igaz hogy fiatalkorban gyakori de stressztől előjön már mint nekem a többi dologgal együtt:S

rágót tudom javasolni meg egy orvost h bebizonyosodjon van e

2011. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Van megoldás,rágó rágó rágó,de én a helyedben felkeresnék először egy fogorvost,majd ha ő nem talál semmit,akkor lehet gyomor problémák állnak a háttérben.
2011. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
fiatalkorban NEM gyakori*
2011. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Használj szájvizet,lehet felszaporodnak a bacik nagyon.
2011. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát aza bibi,hogy megérzi.

rágózz!

2011. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen, érezni fogja.


-A fogmosás tartson legalább 2-3 percig.


-A fogak mellett a nyelvre lerakódott lepedéket is el kell tüntetni, az is rossz szájszagot okoz.


-A fogkefével nem elérhető helyek tisztításához, és egy általános fertőtlenítéshez használj fogmosás után szájvizet.


-Éhgyomor esetén szintén rossz szájszag alakulhat ki. Ügyelj rá, hogy mindig legyen valamit harapnod.


-Rágót akkor rágj ha étkezés után nincs lehetőség fogmosásra, tehát ne fogmosás helyett. Lehetőleg xilittel készült rágó legyen, ha az egészséged fontosnak tartod.


(Refluxod csak akkor lehet ha rendszeresen gyomorégést tapasztalsz.)

2011. febr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A rágónál talán még jobb a szájspray. 3-400 ftért DM-ben Rossmann-ban beszerezhető és nem ciki. Én a dohányzás miatt hordok mindig magamnál, így a nemdohányos fiúk sem taszítottak el még soha

26

2011. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!