Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha buliba nem járok, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Ha buliba nem járok, hol ismerkedhetek?

Figyelt kérdés

Bulikba nem szoktam járni, egyrészt azért, mert nem igazán kedvelem azt a zenét, ami ott van, másrészt pedig a baráti társaságom sem olyan, hogy velük mehetnék ilyen helyre.


Szóval a buli mondjuk úgy kilőve, de akkor mégis hol? 16F


2010. dec. 13. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Buliba könnyebben elengedi magát az ember hisz ott a pia, zene stb.. én sem vagyok nagy bulizós csak ha rám jön akkor nézek le barátnőkkel, osztálytársakkal.. igaz nem nagy szórakozóhely volt csak házibuli de ott ismertem meg akkori párommal, aminek igaz már vége van de elvoltunk néhány hónapig. Utána sűrűbben jártam el szórakozni ami néha ismerkedésekkel társult.. de úgy veszem észre h egyre nagyobb gennyládák buliznak erre legalábbis.. szóval nálam is kérdés hol lehet még ismerkedni sulin és a bulin kívül?! most úgy vagyok vele, hogy mindegy nem aggódok azon hol és mikor majd valahol mikor nem számítok rá :P :D
2010. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyan barátaid akik ismernek olyan embert akit te nem. Barátkozz össze velük, mert minél több embert ismersz annál könnyebb.
2010. dec. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!