Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha buliba nem járok, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Ha buliba nem járok, hol ismerkedhetek?

Figyelt kérdés

Bulikba nem szoktam járni, egyrészt azért, mert nem igazán kedvelem azt a zenét, ami ott van, másrészt pedig a baráti társaságom sem olyan, hogy velük mehetnék ilyen helyre.


Szóval a buli mondjuk úgy kilőve, de akkor mégis hol? 16F


2010. dec. 13. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kocka vagy akkor marad első sorban az iskola, ahová jársz.
2010. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a baráti társaságod megfelelő (kellően nagy és heterogén) akkor ott beleakadhatsz egy szimpatikus lányba.

Ugyanígy, amilyen hobbid a bulizás helyett van, ott szintén előfordulhat, hogy találkozol valakivel.

Ha pedig egyik se jön össze, marad az internet - sokan szapulják, de szerintem a legdirektebb és legegyszerűbb módja ha tényleg ismerkedni akar valaki.

2010. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jaja internet egy kiváló lehetőség, de amúgy meg járj bulikba !
2010. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Internet szerintem borzasztóan béna dolog ismerkedésre, de tényleg, nevetséges. Az iskolával az a baj, hogy sokakat nem ismerek, az meg szerintem kevés, hogy iskolatársak vagyunk.
2010. dec. 13. 21:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, ti mit tennétek a helyemben? A barátaim szintén nem járnak bulizni, egyszerűen nem olyan típusok. Akkor mégis hogyan, menjek egyedül?
2010. dec. 13. 21:41
 6/12 anonim ***** válasza:
NAH IDE FIGYELJ SZOMBAT ESTE KÉRSZ FATERODTÓL 1000-1500 FT-OT KINÉZEL EGY JÓ HELYET AMI KÖZEL VAN ÉS JÓ CSAJOK IS JÁRNAK ODA BEMÉSZ, ÉN KEZDÉSNEK JAVASLOK MONDJUK EGY SÖRT SZTEM NEM VAGY VMI NAGY PIÁS UGYHOGY ELEINTE VIGYÁZZ, HA KICSIT FELSZABADULTABB VAGY ODAMÉSZ ÉS MEGKÉRDEZED H LEÜLHECC E HA NEM VAGY EGY RONDASÁG BIZTOS IGENT MONDANAK. ENNYIT TUDTAM SEGÍTENI TÖBBET NEM FOGOK.
2010. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
uhh bocs a Caps miatt:SSS
2010. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pénzem van, ismerek néhány helyet is, a sört pedig szeretem, még ha nem is szoktam túl sokat inni. Ennyi lenne az egész?
2010. dec. 13. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem buliba egyáltalán nem könnyebb ismerkedni mint máshol. Akár a boltba is leszólíthatsz 1 csajt vagy akár hol. Nem kel hozzá buliba járni. Bulizni amúgy is jó, tessék járni buliba! :D
2010. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ÓVODA! Hihetetlen nagy a választék. Én is ott találkoztam 1 éve a barátnőmmel!


17F

2010. dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!