Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már lefagyva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Voltatok már lefagyva egy nö/vagy csak egy férfi miatt?

Figyelt kérdés
(ugy értem hogy bámultatok a semire és azon gondolkodtatok hogy miért nem ugy sikerült ahogy ti szerettétek volna? )
2010. dec. 13. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

21.05, 20.56

Ugyanez. Nős férfi ment vissza ahhoz az asszonyhoz, aki megalázta, megcsalta, kihasználta. "A gyerekek miatt.."

Én az életemet adtam volna neki, elfogadtam volna a két gyerekét, nem kellett...

Megalázó...

34 N

2010. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

20:56 vagyok megint.

Na igen, a gyerekek....

Lassan klubot alapíthatunk... :S

2010. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

21:05 vagyok.

csak azt nem értem, miért tette ezt velem? Kollégák voltunk, nagyon jól elvoltam vele, de azóta egy zombi lett belőlem... miért bolondított el, ha nem kelletem neki? ez a pasi, akihez vissza ment, porig alázta! és mégis őt választotta! kitépet belőlem egy darabot, és tönkre tette a mindennapjaim! nem tudok már úgy élni, mint előtte! és nem ad értelmes választ!!! miért nem lehet megmondani? nem vagyok hülye, megérteném, nem kellene hazudozni! kértem is rá, hogy legyen őszinte, mert az kevésbé fáj, mintha hazudozik! megkérdeztem tőle, hogy nem azt kapta az ágyban, amit szeretett volna? (mert az elején voltak problémák az álló képességgel, hisz soha nem csaltam meg előtte a feleségem, de ezek elmúltak, és minden jól működött, legalább is én úgy érzem)azt mondta nem, nincsenek ilyen problémák, sőt nagyon is oda figyeltem rá, és ezért hálás is nekem. megkérdeztem hogy nem tud felvállalni a világ előtt a családja előtt (a házasságom miatt)? erre is azt mondta, hogy nem erről van szó! Na de akkor miről könyörgöm???

nem tudom meddig tart, de azt hiszem nem bírom ezt így tovább! ráadásul a feleségemmel is megromlott a viszony, (nem csoda, ő sem hülye, sőt!) és most úgy tűnik, a házasságomnak is vége!

miért tépet le, ha csak megszagolt, és utána eldobott??? miért tette ezt velem? nem értem... :( erre vagyok csak jó? csak unatkozott, és lemerült az elem a vibrátorban? ennyire kelletem csak? kiábrándító!!!

2010. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
sajnállak titeket..nem tudom eggyes embereknek ez mért jó???öszzetörni a másik szivét...hááth borsófözelék köszi:)
2010. dec. 14. 18:26
 15/19 anonim ***** válasza:

persze hogy voltam lefagyva.

de rebootoltam és ChDisk után már vissza töltődött minden

2010. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen:d
2010. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

igen, van egy srác aki ha rámnéz is lefagyok....

Sosem volt még ilyen velem. Úgy érzem magam mint egy 15 éves csitri. Pedig már 23/L vagyok.....

Durva..... :)

2010. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen, voltam.


12-14 17:54: Ez nem rólad szól. A lánynak valószínüleg van egy önsors rontó programja. Ha így van akkor nincsen benne logika vagy legalább is nem érdemes keresni. Rendszerint csak jobb elkerűlni.

2010. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17:54 es vagyok. 14:35 -ös, köszönöm a vigasztalást!
2010. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!