Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már lefagyva egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Voltatok már lefagyva egy nö/vagy csak egy férfi miatt?

Figyelt kérdés
(ugy értem hogy bámultatok a semire és azon gondolkodtatok hogy miért nem ugy sikerült ahogy ti szerettétek volna? )
2010. dec. 13. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nem voltam

19/F

2010. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

most is le vagyok! és nem tudom mi lesz ennek a vége...

39F

2010. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy kell érteni a kérdést, ahogy értem, akkor eléggé le vagyok fagyva jelenleg is :(
2010. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
...akk nem egyedül vagyok!
2010. dec. 13. 20:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

20:49 -es vagyok.

van egy lány, nyolc évvel fiatalabb. az életemet adtam a kezébe. azt hittem kell neki, és tényleg szeret, mint ahogy mondja. pár alkalommal szeretkeztünk. úgy hittem, minden ok. aztán se szó, se beszéd, eldobott, mint egy cigit, amit már elszívott. mert vissza jött egy exe,aki annó megalázta, lehordta mindenek. most viszont nyal neki! és annak a lánynak ez kell!!! vissza ment hozzá!!!

és mi a legrosszabb? hát hogy ezt azzal indokolja, hogy nem akart tönkre tenni egy házasságot!

első perctől tudta, mi van, és hogy nős vagyok! nem zavarta, sőt hízelgett neki! eleinte nem nagyon akartam, hogy köztünk bármi is legyen, de elcsábított! és lett! utána meg eldobott, egy ilyen miatt.. nem értem én...

2010. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát én lassan egy éve le vagyok fagyva....:S
2010. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

21:05, 20:56 vagyok.

Ezt a sztorit megfordítjuk és kicsit megváltoztatjuk, és olyan lesz, mintha rólam szólna, csak itt a nős férfi ment vissza a lökött nejéhez. :'(

2010. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most is ez a helyzet.Itt ülök a szobámban és töröm az agyam,hogy mit tehetnék még.Mert úgy érzem senki nem kell,csak ő.

24L

2010. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok sajnos :( és ahogy látom még vagyunk igy jó néhányan
2010. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Funkyy ^^ Imádlak, Funk :)

Amúgy nem vagy egyedül, ugyanezt érzem.

2010. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!