Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor én voltam a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor én voltam a szemét?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve az egyik osztálytársam által megisertem egy srácot...CSAK msn en beszéltünk,akkor se sokat,nagyobb időközönként.De akkor is volt hogy tett megjegyzéseket...Aztán nyáron volt az h 1x találkoztunk de akkor is többen voltunk,nem csak mi ketten.

Aztánmegtudtam h"belémesett".Akkor nem nagyon akartam elhinni.De azán egy levélben ő valotta be.

Utána én nem nagyon akartam vele beszélni mivel nekem ő nem tetszik.De azán folyton írt h találkozzunk,de én mindig nemet mondtam.Azt hittem ebből megérti hogy én nem akarok semmit.De nem...továbbra is írt.És én akkor is elutasítottam.Ezek után elkezdett olyan helyek megjelenni ahol én is ott vagyok"véletlenül"persze.Aztán megírtam neki hogy ez így nem jó és mostmár hagyjon békén.Utána tök szemét lett lebunkózott meg minden.ezek után letiltottam msn ről.Ezután kb 1 órával írtlevelet és bocsánatot kért meg h annyira szeret majd beleőrül.Na itt már tényleg elegem volt belőle.Nem írtam vissza neki...akkor most én voltam a szemét?

vagy a srác a nemnormál h nem értette azt h:NEM


2010. dec. 12. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a szerelem... viszont ha 2-nél többször mondtad el hogy nem akarsz tőle semmit és ő nem fogja ezt fel miért te lennél a szemét?
2010. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főleg ha ez az első neki megértem mert az nagyon tud fájni és abba nehezen törődik bele az ember. Előző voltam.
2010. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ki sem mondtad a nemet, nem hibáztathatod, hogy nem értette. Az elején kellett volna kulturáltan, de határozottan közölni, hogy nem tetszik.
2010. dec. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy 5x mondtam ki a nem-et...
2010. dec. 12. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!