Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csókotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Nekem elsőre a csajnak felbüffent a paradicsomos káposzta. Azóta utálom ezt az ételt:( Hasonló esetek érdekelnének... Havercsajnak a pasija meg köpködött megszokásból és véletlenül átküldte a lánynak a turhát:S Nektek volt már ilyesmi?
2010. dec. 11. 23:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én is ezt mondtam:P
2010. dec. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Kész szégyen h 1 17 éves így viselkedik... "


Ezigen...A magadfajtáktól kapok hányingert! Már az is baj, ha 17 évesen nem csókolózott valaki? A helyedben inkább befognám a pofám és kussolnék!

2010. dec. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Moszuke ***** válasza:

hát nem volt jó az első csókom, 14évesen egy lépcsőházban voltunk kialudt a villany és lekapott mint a szart váratlanul. bár ez ráírható a fiatalság bolondság számlájára:)


mostani barátnőmmel ez a dolog már egészen más szintű:)

22/f

2010. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ja, eddig is úgy tudtam, hogy szégyen vagyok, és ez a sejtés valahogy erősödni látszik...


00:06

2010. dec. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Roxanne. válasza:
Az én első csókom kóla&pogácsa ízű volt, mert előtte azt ettünk/ittunk.:D Nagy élmény, így kb. 1 év távlatából is sokszor felemlegetjük...
2010. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Robi19xD ***** válasza:

00:06

Azon nem gondlozkodtál h összeszeded magad és ember ként próbálsz viselkedni? Azért vagy lúzer mert ezt hajtogatod. Csajok a nagydumás vicces magabiztos pasikra buknak és a kinézet annyira nem is számit de ha van akkor az előny ha nincs akkor gyújáá vazzeg.

2010. dec. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem ilyesmi gondom nem volt,hogy valami kaja íze volt vagy ilyesmi,nekem jól sikerült szerencsére ! de volt egy buliban itókáztam és mondom egye fene lekapom a csajt,nem is ellenkezett de akkorára nyitotta a száját,hogy bekapta az enyémet és a fogai belenyomódtak az ajkamba és már fájt,elléptem tőle és ennyi volt a reakcióm : - Mi a Fa*z!!??

azóta nem szól hozzám....:D

2010. dec. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

heeeeej, nem az a baj hogy 17 évesen nem csókolózott, hanem hogy itt rinyál meg sír. amikor azt kérdezték milyen volt az első csók, ez a kérdés ezek szerint NEM NEKI SZÓL, NEM KELL RÁ VÁLASZOLNI!!! ezt nehezen fogják fel sokan.


amúgy h a kérdésre:

az első oviban volt, nememlékszem igazábol. aztán meg 20 évesen, de nemvolt még semmi ilyen gázos dolog. egypár kocc :) deaz meg előfordul mindenkivel :)

2010. dec. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én se csókolóztam még 24F

De én még nem adtam fel ama célom hogy pápa legyek,márpedig ha összejön akkor hogy tudnám ezt utólag kimagyarázni magamnak??!!ja tényleg mit keresek egyáltalán ebben a rovatban??!!

2010. dec. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
csak barátok voltunk a csajjal, viszonylang távol laktunk egymástól és egyszer búcsúzáskor történt meg az első csókom. nem volt semmi érdekes nem büffent fel semmi xDxD. Amúgy egy félvér fekete lánnyal volt, azokra a szép ajkakra most is emlékszem :)
2010. dec. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!