Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi akar lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés
van egy fiú az iskolába aki tetcik és mikor elmegy mellettem nem érzek semmit csak elpirulok. még akkor is ha a szemébe nézek, de ha rágondolok akkor ojan érzésem támad mikor felmegyünk a kocsival egy lejtőre és egyszer csak lehupanunk. na ijen érzésem van. de van egy másik fiú pont a barátja és az állandóan engem néz, és mikor belenézünk egymás szemébe akkor valami fura érzésem támad,+elpirulok de nekem nem jön be. jajjjj!!! most akk mivan???? segítsetek!!
2010. dec. 11. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát.....most az van.......... h megtanulsz szépen írni.
2010. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi csak naon szétszort vok és még ez is xD
2010. dec. 11. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy azért pirulsz el egy fiú előtt mert bejön vagy mert szégyenlős vagy. Nincs több tippem.

Azonban még egy nagyon jó tanács pasizás előtt, illetve kettő:

tetcik=>tetszik

ijen=>ilyen

Nem piszkálásképp csak a te érdekedben.

2010. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok bocs. ahogy legelsőnek írtam szértszort vok + azt még nem tettem hozzá hogy 6-ig 7-ig bent ro...ok az iskolába. jah és nem azért pirulok el mert szégyenlős vok az biszti.
2010. dec. 11. 22:23
 5/7 A kérdező kommentje:
tom h aláhuzza pirossal csak az itt a bökkenő h csak 1 db laptopunk van és én telefonról írok ezért nem látom h aláhuzza e vagy nem pirossal. egyépként én a választ szeretném megtudni nem azt h helyesen írok e vagy nem.
2010. dec. 12. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elso fiut akinel leirtad az erzeseid, biztos, hogy szerelmes vagy bele...az embereknek altalaban akkor tamad olyan erzesuk(pl nalam is ez van)...!!! A masodik fiunal pedig csak annyi, hogy kicsit meg zavarban vagy ha neznek de...ez szerintem normalis dolog.

Örülj neki, hogy szerelmes vagy!!! :-)))

14L

2010. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat és azt h nem kötötél bele hogy rosszúl írtam vagy sem
2010. dec. 18. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!