Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randi akar lenni? Lent! Plese

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randi akar lenni? Lent! Plese

Figyelt kérdés

Egy fiú akivel csak 2x találkoztam elhivott moziba.Még sosem voltam kettesben egy fiúval sem .Szerintetek ez randi akar lenni ? Szégyenlős típus vagyok.

Tetszik a fiú , mit tegyek h én is tetszem neki ? Köszi a válaszokat. 14/L


2011. júl. 20. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az.De mondjuk 1. randira moziba menni? háát nem a legjobb , nem tudjátok megismerni egymást a moziban plussz beszélni is alig tudtok.

16f

2011. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerinted mégis mi a tököm ?
2011. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél szégyenlős csak add önmagad . 1. voltam
2011. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha szégyenlős vagy, akkor amíg a moziban vagytok szokod a terepet h mellette vagy, tehát oldódsz.:D

utána meg van miről beszélni...pl a filmről. kinek melyik rész tetszett jobban.

és igen ez randi.:D tuti tetszel neki:D

2011. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Igen,nagy valószínűséggel ez egy randi meghívás akart lenni.Ha tetszik a fiú,fogadd el a meghívását és érezd jól magad vele.Add önmagad,ne játszd az agyad,azt a legtöbb fiú nem szereti.És ne legyél szégyenlős.Nyiss felé.Ha utána elmentek még valahova,vagy csak haza kísér,dobj fel valami témát Te is.És semmit nem kell tenned azért,hogy tetsszél neki,mert ez már megtörtént.Ha nem tetszenél a fiúnak nagy valószínűséggel nem hívott volna el moziba:)

2011. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. júl. 21. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!