Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan "kell" csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Hogyan "kell" csajozni?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés, tudom, de a múlt héten arra jöttem rá, hogy ott vagyok egy buliban (illetve inkább bál volt, mint buli, de ez végülis mindegy), rengeteg lány mindenhol, de fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálnom ahhoz, hogy elinduljak valamilyen módon az ismerkedés felé.


Ez biztos sokaknak furcsa, de igazából nem volt még sok ilyen szituációban részem, csak ritkán mozdultam ki otthonról (eddig).


Előre is kösz, 16F.


2010. dec. 11. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj oda, kérd fel táncolni, ha bál, vagy hívd meg egy italra...Bálba azért járnak az emberek általában, hogy ismerkedjenek....hajrá
2010. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Funktasztikus ***** válasza:
csajozi nem lehet megtanulni! mindenkiben ott lapul valami ami vagy elöjön vagy nem!
2010. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos, legyél humoros és férfias. Elkezdeni a legegyszerűbb. Oda nyomsz a kiszemeltnek egy "Hellot". Aztán beszélj közhelyekről ez általában bejövős a lányoknak.
2010. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak az volt a furcsa, hogy mindenki a saját kis társaságával volt, szóval érdekes lett volna, ha odamegyek mondjuk az egyik ilyen társasághoz. Na mindegy, lehet hogy csak nekem nem megy ez.
2010. dec. 11. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:

1. beszélgess sokat a környezetben fellelhető nőlényekkel

2. értsd meg a gondolkodásukat (legalábbis próbáld meg...)

3. beszélj sokat: sok kérdés, sok duma és rizsa

4. menny oda valamelyik kiszemelt egyedhez

5. akárhogy, csak szólítsd meg

6. legyél kedves, fojts el mindenféle szívatást, szemétséget

7. kérd el a számát

8. ha megvan, másnap hívd el randira

9. tegyél jó benyomást, és minden magától fog menni

2010. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21:17

"6. legyél kedves, fojts el mindenféle szívatást, szemétséget"

Ez nem feltétlenül igaz :) Attól függ mennyire néz ki jól a csaj. Ha jó csaj akkor lehet néha egy-egy szurkálódást benyomni.

2010. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Háttőizé...

Vegyé nagy levegőt, és billegj oda a bulicsibéhez...

...mondjad neki, hogy kamálod a bimóját, és olyan vagy, mint a láncfűrész...ezután nézzél erősen a két szeme közé... :)

2010. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem gond, ha ott vannak masok is... multkor kocsmaban voltam haverral, elment wc-re, en meg odaultem a szomszed asztalhoz, es azt mondtam, hogy sorry, csak haver elment wc-re, en meg unatkoztam. aztan haver is ahhoz a tarsasaghoz jott vissza, rohogtunk az egeszen, meg tok jol kijottem. siman ramozdulhattam volna valamelyik csajra, mert mar azzal levettem oket a labukrol, hogy csak ugy odaultem hozzajuk, mert odaultem hozzajuk... hidd el, nem kell felni attol, hogy sokan vannak
2010. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez a nőtipustól is függ de általában legegyszereübb ha odamész bemutatkozol megdícséred a ruháját vagy akármit de csak óvatosan aztán megkérdezed meghívhatod e valamire vagy nincs e kedved leülni veled valahova beszélgetni mert szeretnéd megismerni aztán bla bla...(kor,suli,hobbi,zene,film) ami eszedbe jut és ha bejössz neki akkor ő is azon lesz h elkerüljétek a csendet és megy minden magától:) és ha lekoptat akkor sem kell aggódni te megtettél mindent udvarias és kedves voltál jöhet a következő:P
2010. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!