Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15+ lányok! Jelent valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15+ lányok! Jelent valami pozitív benyomást, ha egy fiunak van jogsija? 17

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 15:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
engem nem érdekelne ha lenne jogsid.
2010. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A mai világban már alapkövetelmény lett a jogsi. Nekem van, és ha én letudtam tenni a vizsgákat, akkor nehogy már egy fiú ne tudja.

24 vagyok, párom 30 mindkettőnknek van jogsija, de csak páromnak van kocsija, egy 1997-es Opel Astrája, használtan vette. Nekem ez azért fontos, mert ha nem is minden nap járunk vele, de fontos, hogy a havi bevásárlást ne busszal intézzük, és ha az éjszakába megyünk szórakozni, akkor se kelljen 5 óráig várni az első buszra, ha 2kor akarunk haza jönni, ott az autó.

Másik oldal: "18 éves vagyok, és meg van a jogsim, apuci ezért vett nekem egy BMW-t, így minden csajt megkapok, de vezetni nem tudok" pasikat viszont nem csípem.

Összegezve, 15-18 évesen még nem kellene, hogy pozitív benyomást keltsen a vezetői engedély, habár 18 fölött sem, de ha már a fiú és a lány együtt élnek, jól jön ha van egy jogsi és egy kocsi (bár milyen legyen is az).

2010. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Egyébként baromira nem értem miért támadjátok a kérdezőt. Rohadtul nem BMW-kről beszélt, hanem jogosítványról. Akármennyire is fáj ez nektek, de e a mai világban már majdnem mindenhová szükséges. Másrészről pedig a vezetés egy megszerzett tudás, amire igenis büszkének lehet lenni.

Ha nyelvvizsgát kérdezett volna mindenki hanyatt esett volna, a jogsiért letámadjátok, pedig ugyanúgy tudás és papír..

2010. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

15:48 ehj de kedves tőled :)

nem. nekem sokkal teljesíthetetlenebb elvárásaim vannak, egészen kifordult értékrenddel rendelkezem... talán rosszabb mintha pénzéhes lennék ;)

2010. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ha van autója akkor igen
2010. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Jó ha van, nagyon jó, kényelmes és hasznos, mikor szükség van rá. De ha jó pasi vagy nem oszt nem szoroz, ha meg gáz, nem tesz hozzád semmit. :)
2010. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 G-'za válasza:
Bocsi, elég szomorú hogy jogsival akarsz csajozni:D
2010. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel.

Páromnak sincs, BKV-val és Volán busszal járunk mindenfele.

Sok éves kapcsolat.

21/L

2010. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen, legalább nem nekem kell furikázni.
2010. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
én nem szeretek autóval járni, szóval nem...vagyis közömbös. addig, amig nem henceg vele, az már irritáló.
2010. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!