Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15+ lányok! Jelent valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15+ lányok! Jelent valami pozitív benyomást, ha egy fiunak van jogsija? 17

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 15:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha van mellé kocsi akkor mindenképp..
2010. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Ha mellette egy BMW-d is van, akkor igen.
2010. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Neked jobban bejön az a scaj akinek van jogsija?
2010. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
engem nem érdekel... tudom hogy nem hiszitek el, csak az sem érdekel :)
2010. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3. Egy lánynál szerintem mind1, hogy tud e vagy nem, d egy fiutól elvárható
2010. dec. 11. 15:46
 6/23 anonim ***** válasza:

Azt hiszed mi ha van jogsid menő vagy? Majd a hátsód alá tesznek egy kocsit és azzal furikázól...


De tudd: nem ettől vagy menő és nem ettől leszel férfi!

És nehogy azt hidd, hogy egy kezdő jogsis emberkének engedném, hogy vigye a lányom kocsikázni, mert ezzel villog..


Persze jó ha van jogsi, mert előnyös. De ne azért tedd le, hogy villoghass! Majd akkor villogj, ha te magad keresed meg a pénzt és nem a szüleid!

2010. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Elvárható? Attól jobban néz ki? Attól kedvesebb, figyelmesebb, ragaszkodóbb, toleránsabb, empatikusabb...?

HA igen akkor pozitív :)

2010. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
"engem nem érdekel... tudom hogy nem hiszitek el, csak az sem érdekel :)" - Én elhiszem. Még abban a korban vagy, amikor a fiúk külseje alapján döntesz. Ne félj, pár év múlva már ez is fontos lesz.
2010. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én kb tökre lesz*rom, több mint 2 éve együtt vagyok barátommal, egyikünknek sincs jogsija,így is tudunk boldogok lenni. Ez nem hiszem, hogy egy olyan dolog lenne, ami nélkülözhetetlen egy kapcsolatban, max a pénzéhes ribancok izgulnak ilyesmire...
2010. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha egy férfi tud vezetni, szerintem nagyon férfias dolog. Ha én nő létemre tudok és jól is vezetek, akkor ezt a páromtól is elvárom. Mondjuk én nem 15+, hanem 20+ nő vagyok :)
2010. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!