Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fel fog hívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fel fog hívni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy baromi szimpatikus pasassal csütörtökön, nagyon jót beszélgettünk várakozás közben, konkrétan közölte, hogy tetszem neki stb. aztán mikor végeztek (ismerősökkel volt) visszajött hozzám, elköszönt mondta, hogy nem akar tolakodni meg izé, pedig elkérné számomat, én meg mondtam, hogy hát megadhatom, és akkor megadtam, ő meg mondta, hogy akkor majd összefuthatnánk valamikor és majd hív. Szerintetek fog hívni? Nekem csak így még soha nem kérték el a számomat, de néhány ismerősöm mondta, hogy a majd hívlak után általában sosem telefonálnak. Nekem nincs meg az övé. :(
2010. dec. 11. 13:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szóval, ha a hétvégén nem hív, akkor szarjak rá, ugye? Hát végül is, ha arra nem képes, hogy hívjon nem sokat vesztettem, de úgy bejött... ;d
2010. dec. 11. 15:46
 12/12 A kérdező kommentje:
Hívott! :D
2010. dec. 12. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!