Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fel fog hívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fel fog hívni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy baromi szimpatikus pasassal csütörtökön, nagyon jót beszélgettünk várakozás közben, konkrétan közölte, hogy tetszem neki stb. aztán mikor végeztek (ismerősökkel volt) visszajött hozzám, elköszönt mondta, hogy nem akar tolakodni meg izé, pedig elkérné számomat, én meg mondtam, hogy hát megadhatom, és akkor megadtam, ő meg mondta, hogy akkor majd összefuthatnánk valamikor és majd hív. Szerintetek fog hívni? Nekem csak így még soha nem kérték el a számomat, de néhány ismerősöm mondta, hogy a majd hívlak után általában sosem telefonálnak. Nekem nincs meg az övé. :(
2010. dec. 11. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, csak egy telefonszammal tobb lesz neki, vagy lehet h a csaja nem engedi h hivjon fel
2010. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az fasza, nekem is inkább afelé húz, ha annyira akart volna hívni, akkor biztos nem kotlik a számomon napokat, még ha nem is ér rá másnap előre is lehet tervezni... Egy csomóan le szoktak szólítani, végre volt egy aki nekem is bejött és még számot is kért. :(
2010. dec. 11. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
ad meg nekem is a szamodat mert latom mindenkinek meg adod
2010. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hol látod? Ő az első idegen, akinek megadtam, lévén, hogy tetszett és hát el is kérte. Az, hogy szoktak leszólítani, nem azt jelenti, hogy aztán elkérik, vagy megadom nekik is...
2010. dec. 11. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Így jártál.
2010. dec. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Á, simán hívhat még. Nekem is volt olyan, hogy már láttam, ahogy vadul szexelünk meg minden, de egy pár napig nem hívott, így totál lemondtam róla. Aztán meg hát mégis bejött a dolog. ;) Figyelj, ha rögtön hív, akkor lehet, hogy nyomulósnak tartod vagy ilyenek. Manapság mindig kombinálgat mindenki, csak vedd lazán, szórakoztasd el magad, aztán majd hívni fog.
2010. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
mikor volt az ominózus találkozás? mert van ilyen hogy 3 napos szabály. 3 napnak el kell telnie a telefonszám megszerzése és a hívás között valamint a 3. napon is a délutáni órákban szokás hívni.
2010. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csütörtökön este. :)
2010. dec. 11. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ez nem én vagyok:( pedig én is csütörtökön kértem el valaki számát :(
2010. dec. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

3 napos szabály, persze...

Ha én csütörtökön kapok egy számot, akkor nem fogok vasárnap estig várni, mert bukom a hétvégét. Szombat délután/este telefonálnék.

2010. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!