Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy ilyen sráccal, mint én? És még egyéb kérdések sorozata lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 165cm magas vesebeteg 21 éves srác vagyok akinek ráadásul még hetente 3x művesekezelésre is kell járnia, az iskola mellett. Ráadásul a testem se az igaz, mivel striák vannak rajta sok helyen, mivel sokat fogytam/híztam az évek alatt. Plusz most szakítottam a barátnőmmel akivel 4 évet voltam együtt. Ő elfogadott így, de ő eddig csak egy. A kérdésem az volna, lenne-e olyan lány aki járna velem, ill. randiza, mert tudom sok a hibám, de azért szerintem és mások szerint is jó képű vagyok :) Természetesen nem az 170-80 magas topmodellekre gondolok, hanem olyan 160 vagy kisebb lányokra. Amúgy még azt se tudom, hogyan kezdjek bele az ismerkedésbe, mert nem igazán a velem egy korúak életét éltem idáig, és még szórakozóhelyen sem jártam. Válaszotokat előre is köszönöm.
2010. dec. 11. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a magasságoddal ne foglalkozz, de ha így kezded az ismerkedés, akkor nem! Próbáld a jóoldalad bemutatni, ne a művesekezeléssel kezd, és ismerkedj bátran. Esetleg megmondják, h nem, de egyszer majdcsak rád talál vki.
2010. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Igaz én csak 16 vagyok, de én pl biztos hogy randiznék/járnék veled, mert nekem nem számít hogy milyen betegséged van. :)

Meg amugyis én is vesebeteg vagyok. Úgyhogy szerintem nincs veled probléma. ;) :)

16/L

2010. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Természetesen éles helyzetben nem ezzel kezdeném, meg ugye minden hibámat jól el tudom rejteni, de ha szép lassan kiderülne, akkor elfordulnának tőlem a lányok?
2010. dec. 11. 10:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fordulnának el. :)
2010. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szia 16 éves lány, lenne kedved beszélgetni velem, mondjuk msnen? Nem randizás stb. hanem ha már egy cipőbe járunk.
2010. dec. 11. 10:31
 6/18 anonim ***** válasza:
Szió. :) Hát így msn-re nem nagyon szoktam felvenni ismeretleneket.(bocsánat.) :) De ha gondolod itt nagyon szívesen beszélgetek veled. :)
2010. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van egy egeszsegugyi gondom, en probalok nem figyelni ra. Termeszetesen elfogadnalak, semmi kifogas nelkul. Ha akarod szivesen irhatsz privat uzenetett, es majd ott valaszolok.

22 eves lany

2010. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát rendben, csak hirtelen megörültem annak, hogy egy hasonló bajjal küzködő emberrel találkoztam.
2010. dec. 11. 10:37
 9/18 anonim ***** válasza:
De mondom hogy ha gondolod itt beszélgetek veled szívesen, de ha nem akkor nem. :))
2010. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem akartalak randira hívni meg stb. csak beszélni a betegségről, meg az ezzel járó hétköznapokról. De ezt a topikot másra szántam.
2010. dec. 11. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!