Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy ilyen sráccal, mint én? És még egyéb kérdések sorozata lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 165cm magas vesebeteg 21 éves srác vagyok akinek ráadásul még hetente 3x művesekezelésre is kell járnia, az iskola mellett. Ráadásul a testem se az igaz, mivel striák vannak rajta sok helyen, mivel sokat fogytam/híztam az évek alatt. Plusz most szakítottam a barátnőmmel akivel 4 évet voltam együtt. Ő elfogadott így, de ő eddig csak egy. A kérdésem az volna, lenne-e olyan lány aki járna velem, ill. randiza, mert tudom sok a hibám, de azért szerintem és mások szerint is jó képű vagyok :) Természetesen nem az 170-80 magas topmodellekre gondolok, hanem olyan 160 vagy kisebb lányokra. Amúgy még azt se tudom, hogyan kezdjek bele az ismerkedésbe, mert nem igazán a velem egy korúak életét éltem idáig, és még szórakozóhelyen sem jártam. Válaszotokat előre is köszönöm.
2010. dec. 11. 10:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jajj tee :D Igen gondoltam hogy nem akarsz randira hívni, és amugy ilyenre nem is gondoltam :D Egyrészt meg a barátom miatt sem veszek fel senkit sem, mert valahogy ahogy van barátom nem szeretnék senkit se felvenni. Hát akkor lényegtelen. :)

De látod.. van barátom és pl őt nem zavarja hogy vesebeteg vagyok. :) Ugyhogy ha pl te is összejösz majd valakivel, nem fogja annyira érdekelni, hanem inkább te fogod érdekelni. :)

2010. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. dec. 11. 10:47
 13/18 anonim ***** válasza:

Persze nekem sem jelentene próblémát a betegséged, én látássérült vagyok.Én őszintén elmondtam eddig minden srácnak ezt, de lehet túé őszinte voltam mert azért sokaknál ez kizáró ok pedig szinte úgyanúgy csinálok mindent mint mások. Persze voltak akik elfogadták volna, hogy ilyen vagyok, de ők is csak bántottak.:( Bocsi a lehangoló kommentért.

Sok sikert a pártaláláshoz. :)

2010. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem hangoltál le, köszönöm, hogy őszinte voltál.
2010. dec. 11. 11:07
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát engem szerencsére még senkisem bántott meg.. meg senkisem szólt meg érte mert beteg vagyok. De ha mások tudnák a másik betegségsem is, akkor biztosan kapnék 1-2 beszólást.. :/

16/L

2010. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a bal oldali bordám el van törve, és ugyebár nem szépen forrott össze. Kívülről szerencsére nem látszik, de engem előző barátnőm elfogadott így, viszont most nekem sincs senkim, de nem görcsölök rajta.
2010. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Funktasztikus ***** válasza:
ajh én 166 vagyok de nem az számit:D hülyeség nehogy már a magasságod miatt aggódj:Dnem jók mindig a langaléták;)
2010. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ilyen betegséget simán, nálam kb. csak az agy hiánya kizáró ok. :)

A magasság meg tök mindegy...

Sok sikert! :)

16/L

2010. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!