Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert fontosabb neki a szamito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fontosabb neki a szamitogep mint en?

Figyelt kérdés
Az interneten mindig beszelek egy sraccal(ha en irok neki) de egy ido utan mindig azt irja hogy rogton jon es jatszik a gepen... Multkoraban elmondtam neki hogy nagyon bejon mint fiu, de o nem reagal. Csak a szamitogep kell neki. Az ismeroseim mindig mondjak hogy nagyon bolond hogy meg csak meg se probalja velem a dolgokat... Most mit tegyek?
2010. dec. 11. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
multizz vele :))
2010. dec. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem te voltál a tegnapi kérdező is?
2010. dec. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Mit mit. Ne beszélgess vele. Keress mást. És ne gépen beszélgessetek. Hanem élőben egy csésze kávé vagy üdítő mellet.
2010. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd a fenébe, lehet, hogy majd kinövi, de lehet, hogy a számítógép lesz az élete.
2010. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fontosabb. Én lány vagyok, szoktam gépen játszani, és mikor msnezek a barátommal, akkor ő is, és én is nyugodt szívvel mondjuk a másiknak, hogy "játszok egy kicsit, de írj, ha van valami". És akkor mi van? Nem szeretjük egymást? Fontosabb a hülye játék, mint a szerelmünk? Marhára nem. Csak kedvünk van játszani, és kész. Nem tudom mi ebben olyan nagy probléma. Az, hogy valaki szokott néha játszani, nem jelenti azt, hogy egész álló nap/éjszaka a gép előtt rohad, és 100 kilós, szemüveges, dagadt kocka....
2010. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát majdnem egész nap játszik és igen szemüveges :P

De nálunk nem ez a helyzet, söt korántsem...

2010. dec. 11. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
mert hülye és hogy gépfüggő
2010. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Patric.* válasza:

Lehet hogy csak a játékban talált barátokat magának és azért játszik annyit.

Hívd el valahová és ott beszéljetek mert mindig le fog rázni ha neten beszéltek.

2010. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Funktasztikus ***** válasza:
kocka...és pont ilyet birsz kifogni??XD
2010. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kocka. :D
2010. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!