Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet magyarázni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet magyarázni, hogy akkor jön a szerelem, amikor nem várjuk?

Figyelt kérdés
Amikor kerestem, akkor sose találtam szerelmet... de amikor már letettem róla, akkor egyből szinte.
2010. dec. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez velem is így volt mindig.

Ez azért van, mert ha görcsösen keresel, ideges leszel, stressz alatt vagy, és ezt a pasik megérzik. Ha leteszel a keresésről, felszabadultabb leszel, éled a saját életedet, ez jön be nekik. A függetlenség, a boldogság; egyszóval megragadja őket a kisugárzásod.

Kinek kell egy stresszes és idegeskedő nő?

2010. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, én akkor sem találom, ha nem keresem. :) Néha már tisztára olyan az egész, mintha mindenki párkapcsolatban élne és nem lennének egyedülálló férfiak...

Szóval nekem akkor sem jön össze, ha nem görcsölök rá. Pedig külsővel belsővel tudtommal nincs gond.

2010. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talàn a gondolatok nem foglalkoztatnak annyit és azért érzed azt,hogy eljött a szerelem az életedben!
2010. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. De ha keresem, akkor nem is találkozok olyannal, aki tetszene ez a fura.
2010. dec. 8. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyanom hogy megpróbáltam nem beleesni senkibe és működött!...ezt hittem arról aki tetszett de nem akartam belé szeretni vagy járni vele. Ez 3 hónap múlva minden előjelzés nélkül széthullott és most folyton rá gondolok...
2010. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szerelem nem igazán tudatos dolog. Sokkal többet számít a tudattalan és az érzéseid.
2010. dec. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mörfi törvénye....egyébként én is akkor ismertem meg a párom amikor nem is számítottam rá...sőőt még a munkatársam hivta fel a figyelmem,hogy mennyire nézet a lány engem.
2010. dec. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!