Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a csúnya sunáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csúnya sunáknak tetszem?

Figyelt kérdés
Eddig ahány csaj csak jelezte,hogy tetszem neki,az nem volt az esetem.
2010. dec. 7. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

Hát én veled értek egyet, rohadt mindegy, hogy milyen szót használsz rá, ezek szerint 'szalonképes' is, mert leírhattad (ami nem az, azt a honlap nem engedi, hogy beírd) és a lényeg, vagyis a jelentése ugyanaz: csaj! Az meg mindenkinek a magánügye, hogy kinek milyen a modora, senkinek nincs joga megszólni valakit azért, mert egy jól nevelt úriember, vagy egy nagypofájú kis vagány gyerek az illető. Erről ennyit.


Nem tudom miért nem buknak rád a jobb csajok, lehet, hogy élőben bunkó vagy velük, vagy valamit visszataszítónak találnak a stílusodban, fogalmam sincs. Próbálj meg kedves lenni velük, udvarolni nekik, dicsérni őket.

2010. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
a muff meg a suna tudtommal elsősorban nem a csaj, hanem a vádzsájná szinonímája. :D szerintem ebből alakult át a csajokra. Szóval valószínűleg ezért érezhetik a jányok sértőnek eme kifejezéseket. csak úgy mondtam. kézcsók
2010. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Csak h vigasztaljalak, én még a csúnya "sunáknak" se tetszem.
2010. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
100%

:D

Szerintem másold ki ezt a beszélgetést az oldaladra, és ők sem fognak többé bejelölni.

Kicsit túlzóak az igényeid, ahhoz képest, hogy te saját magad "átlagosnak" látod (talán a lányok úgy vannak vele, ilyen csúnya fa.sznál még nekik is lehet esélyük ;-P), és a stílusod sem épp vonzó. Ahogy olvastam, gazdag sem vagy.


Marad a "Marok Marcsa". Használj kicsit több kézkrémet, bőrkeményedés ellen.

Ja, és én csúnya nő lány vagyok, de ilyen szöveggel nézhetnél ki akármilyen jól, KEVÉS VAGY HOZZÁM. Kocc...

2010. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:

Hát amíg te sunáknak meg muffoknak hívod a lányokat, nem is érdemelsz jobbat mint amit kapsz. És az írásodból az derül ki számomra h nem vagy egy jó modorú pasi, sőt. Ha helyes és gazdag lennél akkor sem kellenél. És ezt magadnak köszönheted, örülj h egyáltalán leállnak veled!

22/L

2010. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Talán, ha a nő/lány szavakat használnád a muff/suna szó helyett egy szép lánynak is megakadna rajtad a szeme.:) De így esélyed sincs. Egyébként van néhány fiú, aki túlértékeli magát. Biztos illene hozzád egy szép leányzó?:)

Helyes, jóképű, izmos (nem feltétlen, de jó testfelépítésű), jó kisugárzású fiú vagy, vagy egy szürke kis vékony (girhes), vagy nagyon dagadt, szemüveges, zsíroshajú kis taknyos, aki csak ábrándozik egy jó nőről? Mert tudod nem mindegy. Ha jó nőt akarsz, kondizz, vágass jó hajat, legyél ápolt, kellemes illatú és laza.;) Ja, és persze felejtsd el a suna és a muff szót:)

2010. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
Csajok ezen az oldalon nagyon védik a jogaikat, ha nem úgy fogalmazod meg a kérdést ahogy nekik tetszik tuti nem fogsz normálist választ kapni, ezt már észrevettem :P
2010. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
xD Én fiú vagyok de ilyen szöveggel csak vmi nagyon hülye lányt kaphatsz meg XDD sztem xD
2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:
Tul.képpen megvan az előnye a kapcsolat nélküli létnek: nem stresszel az ember azon,hogy a párja mikor csalja meg.
2010. dec. 20. 13:23
 70/78 A kérdező kommentje:
Hörcsög,teljesen igazad van.
2010. dec. 20. 13:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!