Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a csúnya sunáknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csúnya sunáknak tetszem?

Figyelt kérdés
Eddig ahány csaj csak jelezte,hogy tetszem neki,az nem volt az esetem.
2010. dec. 7. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg én 22 éves koromig nem találtam senki hozzám illőt, de akkor sem beszéltem ilyen hangon a férfiakról.
2010. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
Ezen "stílusom" miatt sokan javasolták,hogy keressek fel egy pszichológust. Nem érzem szükségét. Meg: mit tudna az orvos segíteni? felír néhány vacak pirulát.
2010. dec. 7. 15:11
 33/78 anonim ***** válasza:
85%
Jaj te jo eg, a kultura temakor utan itt probalkozol? Te nem unod meg, most komolyan? Nezz kicsit magadba, aztan probalj "csajozni". Ez a stilus, hozzaallas rettenet, nem csoda ha nem allnak szoba veled, az a csoda, hogy volt olyan aki igen.
2010. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus hasznos tud lenni, de talán elég lenne, ha úgy beszélnél másokkal, ahogy veled is szeretnéd, hogy beszéljenek. Mert ha tényleg intelligens, kedves lányt akarsz, így nem fog menni.

A suna, és ehhez hasonló kifejezések egyáltalán nem elfogadottak jobb érzésű emberek körében, de a nagyobb baj az, hogy általánosítasz, és azt hiszed, minden nő olyan, amilyenekkel eddig dolgod volt.

2010. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy akadnak még rendes lányok.vagy nem
2010. dec. 7. 15:16
 36/78 A kérdező kommentje:
Ha belém törlik a lábukat mások,miért ne tegyem én is ugyanezt,csak más személyekkel.
2010. dec. 7. 15:17
 37/78 A kérdező kommentje:
Volt olyan,aki szóba állta velem. Mondjuk,akkor a stílusom is más volt.Úgymond kedvesebb voltam. Ha olyan a kedvem,most is tudok olyan lenni.
2010. dec. 7. 15:19
 38/78 anonim ***** válasza:
100%

Mert ostobaság. Ha valaki szemét veled, arról nem egy harmadik személy tehet. Örülnél, ha egy lány azért bánna el veled, mert őt is bántották? Ugye nem.

Azonkívül ha így teszel, te is lesüllyedsz annak a szintjére, aki bántott téged, és már nem lesz jogod panaszkodni, meg itt várni, hogy bárki is helyeselje a gondolkodásmódodat.

2010. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 A kérdező kommentje:
Attól még nem jövök lelkileg rendbe,ha nem trágár módon beszélek az emberekkel. Attól még depressziós leszek. Igen,az vagyok,de teszek rá magasról.
2010. dec. 7. 15:25
 40/78 anonim ***** válasza:
100%

Ha depressziós vagy, akkor sajnos nem segíthetek, ahhoz szakember kell, meg család és barátok.

Szia.

2010. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!