Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annyira ronda vagyok, hogy egy lány sem akar velem járni és beszélgetni sem?

Figyelt kérdés
Már próbáltam kompenzálni pénzzel meg divatozással a ronda ságom, de ez sem segít.Neten is ismerkedtem már, de amikor meglátták rólam a képet egyből írták, hogy bocs, nem vagy az esetem.
2010. dec. 6. 20:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én kicsit elcseszett vagyok. A fogaim kicsit sárgák (mosom őket normálisan,nem attól sárgák),nem vagyok ápolatlan,kicsit mackósabb testalkatom van. Annyi a lényeg,hogy valahogy egy lány úgy fogta föl,hogy tetszik nekem,és mondta,hogy nem akar többet barátságnál. (bár kitudja akkor mit gondolt...) A lényeg,hogy kb. 1 hónapot beszélgettünk. És valahogy megtetszettem neki.:D Nekem nincs hű de jó dumám,de sikerült. Ez a lényeg. Egy kicsit tudj dumálni,meg mutasd mindig a legjobb oldalad.:D

Az olyan csajoknak akik nem csak a külsőt nézik ez bejön...

2010. dec. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Keress hozzád hasonlóan ronda lányt.
2010. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22:40 Ez szép és jó, de én pl a s*ggem verném a földhöz örömömben, ha csak annyi baj lenne a külsőmmel, h sárgák a fogaim :) Az én rondaságom már túl sok, bármit csinálok.
2010. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kedves 09:08-as.

22:40-es vagyok. Nem csak ennyi a probléma. Sárgák a fogaim,csálén is állnak,alkalmi szemüveges vagyok,mondom mackós testalkatom van,tehát nem vagyok kis darab,stb. Fejem az szerintem borzalmas... És valahogy sose tudom elhinni,hogy akár csak egy lánynak is tetszhetnék. Önértékelési problémáim vannak. Látod,volt barátnőm(igen,volt...),de még ez sem győzött meg...

2010. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én akkor is rondább vagyok, úgy nézek ki mint egy szörny, csak 180 centi vagyok, csak 54 kiló, érdekes arcvonások, mondjuk engem nem is zavarna, csak a csajoknak nem jön be.
2010. dec. 7. 17:01
 26/26 anonim ***** válasza:
16:58 Az a baj, h nekem nem önértékelési problémáim vannak, hanem tényleg olyan ronda vok, h nem tetszettem soha senkinek. 2 barátnőm volt már, de egyiknek se jöttem be külsőre, ezért nem is tartott sokáig velük.
2010. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!