Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annyira ronda vagyok, hogy egy lány sem akar velem járni és beszélgetni sem?

Figyelt kérdés
Már próbáltam kompenzálni pénzzel meg divatozással a ronda ságom, de ez sem segít.Neten is ismerkedtem már, de amikor meglátták rólam a képet egyből írták, hogy bocs, nem vagy az esetem.
2010. dec. 6. 20:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
szerintem nincs csúnya fiú,csak ápolatlan..
2010. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hát csak szorgalmasan ismerkedjél, és úgy állj a dologhoz, hogy biztos találsz olyan lányt, akinek kelleni fogsz... :)
2010. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ápolatlan, lassan többet foglalkozom a külsőmmel mint egy nő, hogy kompenzáljam.Alapból ronda vagyok, már 6 éve mindig mindenki azt mondja, hogy bocs nem, senkinek nem kellek.Inkább segítsetek ötletekkel, hogy hogyan javítsak ezen.
2010. dec. 6. 20:20
 4/26 anonim ***** válasza:
Hiába vagy csúnya, ezeket csak az érdekli hogy van-e dumád! Én nem vagyok csúnya a visszajelzések szerint, de nem tudom kinyitni a pofám, így 2évente ha 1 összejön véletlenül...
2010. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
na erre azért kíváncsi lennék, nem tudnál linkelni ide képet, vagy priviben küldeni?
2010. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza. Nincs oylan hogy ronda fiú, ha kiszeded a szemöldököd, használsz pattanások elleni szert, megborotválkozol, jófélére vágatod a hajad, szemüveg helyett kontaklencse, és mondjuk nem vágsz bamba képet, hanem nagyra nyitod a szemed, és mosolyogsz, akkor nemhogy nem leszel csúnya, hanem helyes is leszel:D figyelmedbe ajánlom a rendszeres borotválkozást, mert a kis bajusz meg az apró szőrszálak az állon elég undorítóak, és hogy mindig mosolyogj nagyra nyitott szemekkel.
2010. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Funktasztikus ***** válasza:
biztos megtalálod a társad!
2010. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Oké, az a helyzet, hogy a lányokat 17-20 éves korig csak és kizárólag a külső érdekli (ezen belül is az arc). Ez tény. Persze nem árt, ha nagydumajú vagy, esetleg van mit a tejbe aprítanod, de ezek csak másodlagos. 20 éves kor fölött egyre fontosabb lesz nekik az "anyagi háttér". Tehát a saját ház, kocsi és munka elvárássá alakul. Persze egyéjszakás kalandoknál továbbra is a helyes pofika dominál.
2010. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
na erre azért kíváncsi lennék, nem tudnál linkelni ide képet, vagy priviben küldeni?
2010. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Funktasztikus ***** válasza:
igen pont ezen gondolkodtam én is hogy egy kép sokat segitene
2010. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!