Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha annyira ronda vagyok, hogy egy lány sem akar velem járni és beszélgetni sem?

Figyelt kérdés
Már próbáltam kompenzálni pénzzel meg divatozással a ronda ságom, de ez sem segít.Neten is ismerkedtem már, de amikor meglátták rólam a képet egyből írták, hogy bocs, nem vagy az esetem.
2010. dec. 6. 20:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hát sajnos akkor le kell mondanod neked is a lányokról, mert ronda pasi egyiknek se kell :(
2010. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hasonló vok én is. Nemtok megoldást.
2010. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Írtam már, hogy ápolt vagyok, van egy kis szakállam, nem szeretem leborotválni ott mert akkor 15évesnek néznek, a szemöldökömet nem szedem mint a nők, középen meg nem nő össze.

A hajam meg nem zselézett és nem is vasalt, kicsit kócos, én így szeretem, nekem így tetszik.Nem hiszem, hogy pusztán ezért mond nekem nemet mindenki.

2010. dec. 6. 20:57
 14/26 A kérdező kommentje:
Akkor most nem lehet barátnőm?:(
2010. dec. 6. 20:58
 15/26 frenzon ***** válasza:
NEM!
2010. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Van dumád? Piros cipő? 50 kilónál nem vagy több? Magas vagy? Lányos arcú cukifiú vagy? Ha igen akkor nem értem, de ha nem akkor már értem! Ez van sajnos!
2010. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem piros a cipőm, a magasságommal nincs gond szerintem, 180 centi vagyok, 50kilónál több vagyok igen( nem sokkal:d)és nem vagyok lányos arcú cuki fiú, de fiatalos az arcom.
2010. dec. 6. 21:27
 18/26 anonim ***** válasza:
Fogsorral, bortisztasaggal hogy allsz? Esetleg taskas szemek? Vagy esetlen alak?
2010. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
21:21es vagyok. Pedig a lányoknak csak ez számít! Ezekből nekem csak a magasság van meg...
2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A fogaim kicsit sárgák, kb. annyira mint az átlagos embereknek az utcán, az arcomat ápolom, de mindig van 2-3 kisebb pattanásom.
2010. dec. 6. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!