Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért félek az első csóktól? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek az első csóktól? :S

Figyelt kérdés

Ma lett volna lehetőségem rá hogy életemben először csókolózzak de elszúrtam..:'( Megijedtem,nem tudtam volna mitcsinálni.:/ nagyon ciki volt..miért lehet az hogy megijedtem?miért félek?:// kérlek a bunkó válaszoktól kíméljetek köszönöm.


13/L


2010. dec. 6. 18:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hogy szúrtad el? Elszaladtál?

Én nem féltem, és már az első is csodálatos érzés volt. Igaz, én idősebb voltam.


Neked is talán még várni kellett volna, ha még félsz... vagy, ha nem akarsz várni, akkor öleld meg a fiút, csukd be a szemed, és hagyd, hadd csókoljon ő. Ha már magadhoz tértél egy kicsit, akkor pedig próbáld meg követni, ahogy csinálja (visszacsókolni).

2010. dec. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem futottam el csak elfordítottam a fejem és szorosan átöleltem és nyomtam egy puszit az arcára.Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)) (L)
2010. dec. 7. 18:59
 13/20 anonim ***** válasza:

El sem hiszed én mennyire féltem az első csóktól. Nekem nem egy, hanem ezernyi lehetőségem lett volna rá akkoriban, de nem mertem, mindig elhúzódtam.

Sokan mondták, hogy fölösleges így félnem, hisz azt nem lehet rosszul csinálni, én nem hittem nekik.

Pedig tényleg így van! Sablonszövegnek tűnhet, de tényleg segíteni szeretnék vele, mert én is jártam még anno hasonló cipőben.

Tehát amit az emberek mondanak, az tényleg úgy van: ösztönösen jön, és nem lehet rosszul csinálni.

Higgy nekem! :)

Légy bátor, és tedd meg. Utána pedig belejössz, és imádni fogod. ;)

2010. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
én is nagyon féltem :DD de tényleg no para..:) magától jön... ne arra figyelj,hogy jól csináld meg ,hogy elbénázod hanem add át magad a fiúnak és irányít :)
2010. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

:D én talán csak egy picit féltem..de nem kell tőle. Nem halt még bele senki sem. (:

Én pl. béna voltam és csomószor elnevettem, de azért jó volt.

:D

2010. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
h
2010. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"ne csokizz be", én a b.nőmnél 8 évesen a WC-ben kaptam az 1 csókot. Sok sikert s hajrá!


15/f

2010. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) (L)
2010. dec. 8. 21:34
 19/20 Elektra2006 válasza:

Kedves Kérdező!

a csók a lehető legintimebb dolog, sokak szerint még a szexnél is intimebb.Ezért ez a dolog érzelemfüggő. Fontos az, hogy a partnered, és te is kellőképpen ellazulj.

Felesleges ezen aggódnod, tudni fogod, amikor eljön az idő.

És hidd el, csodálatos lesz:)

2010. dec. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Énis féltem az elsőtől hogy elcseszem de nagyon jó volt.Nem bántam meg!Csak tedd a szád az övéhez és hagyd hogy ő vezessen, közben lazítsd el magad húnyd le a szemed és élvezd.Nem fogod megbánni.

am ha több info kell akkor csak kérdezz e-mail:vargaalex01@citromail.hu

2010. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!