Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy lány elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány elmondja nektek msn-en, hogy nagyon bejössz neki, akkor ti erre mit léptek?

Figyelt kérdés
Pl ha tetszik rogton ti is mondjatok h te is bejosz nekem vagy sem. Illetve ha nem tetszik megmindjatok neki rogton h nekem nem josz be...
2010. dec. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
pl lebeszélek vele 1 találkát élőbe azt majd lesz ami lesz
2010. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
leszarom
2010. dec. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persz én azonnal mondom hogy bejön-e vagy sem legalább nem raboljuk egymás idejét ha épp nem jönne be nekem !!!

De nem paraszt mód ráznám le az tuti,ha bejön akkor mondanám én is hogy tetszik stb..

Aztán tali!!

16/F

2010. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!