Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert mondta el hogyha megiger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondta el hogyha megigerte hogy nem mondja senkinek?

Figyelt kérdés

Megmondtam az egyik fiunak hogy tetszik, o meg megigerte hogy nem mondja senkinek es ra ket orara ir nekem msn-en egy uzenetet hogy ne haragudjak de nem birta ki hogy ne mondja el... Miert mondta el? Tanacsot kert vagy csak jot akartak kacagni rajtam...

17/L a fiu 18


2010. dec. 6. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit mondott el?

Amúgy nem mindegy, hogy hogyan mondta el: ha névvel, akkor büdös bunkó és ne bízz rá titkokat. Ha név nélkül, akkor lehetséges, hogy tényleg csak tanácsot vagy véleményt kért.

2010. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sztem attól függ h kinek mondta és hogy viselkedik veled.

Mert ha pl.a legjobb barátjának mondta csak el és nem röhög meg ilyenek mikor veled és a haverjaival van egyszerre akkor sztem csak tanácsot kért tőle =)

2010. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funktasztikus ***** válasza:
100%
mert egy tapló paraszt
2010. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta el a haverja(i)nak hogy elmondtam neki hogy nekem tetszik.... Sztem nevvel mondta... De velem mindig rendes volt. Es ha el is mondta azt miert irta nekem meg h ne haragudjak de nem birta magaba tartani??
2010. dec. 6. 15:58
 5/7 Funktasztikus ***** válasza:
lehet....hogy szereles beléd és ez vmi fajta büszkeség
2010. dec. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem ha egy fiú pl szerelmet vallana és megkérne hogy ne mondjam el seninek énsem bírnám ki hogy ne modjam el legjobb barátnőmnek :ss

szóval reménykedek hogy tőlem nemfognak ilyet kérni.

2010. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jo jo.... De meg aztan meg is mondja nekem.... Akkor most akar ezzel vlmt v sem....
2010. dec. 6. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!