Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen indokkal lehet írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal lehet írni egy srácnak, ha már megvan a kezdeti kölcsönös (remélem) szimpátia?

Figyelt kérdés
egy ideje kerülgetjük egymást, és ő szokott engem keresni. szeretnék én is írni neki, h jelezzem, szívesen fogadom a közeledését. mit írjak?
2010. dec. 6. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül ne tervezzük meg nektek az első randit? Mióta kell indok, hogy írj valakinek?
2010. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor nem indok..hanem h mit írjak? miről?
2010. dec. 6. 08:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Pl. mit fog delutan csinalni?:-D Esetleg osszefuthatnatok ha raer stb.

18 f/karpatalja

2010. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy milyen volt a napja, milyen a kedve, mit csinál, stb...
2010. dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mit, írhatsz bármit- hanem hogy írj, és hogy hogyan írsz neki.
2010. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi

19 éves létemre ebben nagyon béna vagyok. eddig mindig vártam, h majd a fiúk kezdeményeznek, majd ők írnak. aztán egyszer megkaptam egy sráctól, h én sosem írok, és ez neki rosszul esik. én meg pont azért nem írtam,mert előtte egy másik meg azt mondta h én nem hagyom magam meghódítani(pedig aztán tényleg nem csináltam durván, de neki az is sok volt). most meg itt van ez a srác, és nagyon szeretnék neki írni, de nem akarom h azt érezze túlságosan nyomulok, és azt se, h nem érdekel...ezért kérek segítséget:D

2010. dec. 6. 09:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit engedd lazábbra magad!

Túlságosan rágörcsöltél erre a témára.

2010. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:)

Nekem is nagyon rosszul esik ha egy csaj soha nem ír, mindig csak én írok, én nem szoktam futni senki után ha a csaj nem hív telefonon vagy nem ír msn-en, ezzel sokan így vannak.

Egy lánynak is kell építenie a kapcsolatot mert ez oda-vissza dolog.

Kérdezgess tőle dolgokat, beszéltesd, aztán majd megjön a kedve.

2010. dec. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A férfi agy sokkal egyszerűbben működik, mint hiszed. Ha 3x keresek egy lányt és ő alig válaszol vagy nem keres engem, akkor akármennyire szeretem: DELETE

Ha nem válaszol, akkor nem érdeklem. Nem foglalkoztat, hogy miért. Lehet beteg, lehet sok munkája, talán nem zárta még le az előző kapcsolatát, stb. Van oka, hogy ne válaszoljon, de ha ezt sem mondja el, akkor miért foglalkozzak vele?!

2010. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség csajszi: nehogy már mi pasik rohangáljunk utánatok, nekünk is van büszkeségünk!

[link]

2010. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!