Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak ennek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány egy közösségi oldalon, és rá szeretnék írni csak nemtom mit. Igazából még sosem csináltam ilyet nem szoktam neten ismerkedni de ő valahogy mégis... Csinálnám én élőben is csak az a baj hogy a lány még középsulis én meg másik városban vagyok egyetemista. Lányokat kérdeznék elsősorban hogy ők hogy reagálják le az ilyen közeledést vagy mi hívná fel a figyelmüket hogy ne töröljék ki egyből az üzit. Illetve fiúkat kérdeznék meg akiknek egy ütős szöveggel sikerült már ez a dolog.
2010. dec. 5. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Tokmind1 mit irsz neki ha nem tetszel a lanynak lehet akarmilyen utos a szoveged. Eloszor teljesen altalanos dolgot irj neki ha bejossz neki a valaszbol ugyis megtudod es megy magatol minden
2010. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia, dugunk?
2010. dec. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, elsőnél pont!
2010. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van barátja,vagy tetszik neki valaki akkor nem hiszem hogy ő is szeretné amit te,de lehet hogy udvariasságból vissza ír neked!!!igen,lehet akármilyen ütős és jó a szöveged,ha őt nem érdekled!!de próba szerencse,de először ne támadd le csak szép lightosan!!
2010. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 heszter válasza:

Én szoktam ilyeneket kapni... Nem szoktam rájuk reagálni, jól esik, de nem szokásom neten ismerkedni. Viszont mindig megnézem az adatlapjukat, és ha nagyon tetszenének (csak ha nagyon-nagyon) akkor visszaírnék.


Igazából általában bejönnek, de nem nézek ki semmi jót, az ilyen ismerkedésből a második válaszoló pont leírta, hogy miért nem...


De itt vannak a minta szövegek (a kedvedért pontoztam őket, plussz a srácokat, akik írták):

1."szia!


neharagudj h zavarlak, még nem ismerjük egymást..

igazából véletlenül botlottam Beléd, és szerintem édes vagy:)

mivel nekem most nincs bnőm, és úgy látom Te is szingli vagy, arra gondoltam h levelezhetnénk kicsit..

:)"

szöveg: 5/10

srác: 8/10


2."Szia Kedves Eszter :)


Először is, ne haragudj kérlek, hogy a levelemmel zavarlak ,csak szeretnék valamit elmondani, illetve ahogyan itt kell fogalmaznom virtuálisan, leírni Neked. Mivel nézegettem az oldalon, mert éppen nem volt jobb dolgom, megláttam a képedet, és akkor rámentem az adatlapodra. Böngésztem egy darabig, és szerencsémre volt az is, hogy nem kellett gondolkoznom, milyen apropóból írjak Neked, hiszen ma van, a legjobb tudomásom szerint a névnapod, de mielőtt felköszöntenélek, hadd bókoljak egy kicsit, hiszen rendkívül gyönyörű, szép, csinos, aranyos, és értékes egy Nő vagy, szerintem! Szóval most már a lényegre térek, és nagyon Boldog Névnapot szeretnék Neked kívánni ezzel a kis levelemmel. Nem is zavarlak már tovább, nem mondom azt hogy várom válaszod, s hogy írj vissza, ezt majd Te eldöntöd, mindenesetre még egyszer Nagyon Boldog Névnapot kívánok Neked, és kívánom, hogy legyél nagyon boldog az életben, és hogy legyen ma nagyon szép napod, vigyázz Magadra, szió ! :-)"

szöveg: 8/10

srác: 5/10

(amúgy vicces, de most néztem az adatlapját, és összeszedett egy olyan csajt mint én :O)


"Mivel hamarosan leszaladok vásárolni az éjjel nappaliba tekintve hogy ilynekor jött rám az ehetnék: ), vagyis most terveztem csak miután rád találtam véletlenül...és nem vagyok egy halogatós típus, ezért gondoltam dobok neked egy pár sort. Persze tudom, hogy ez elsősorban nem egy ismerkedős oldal, de mivel megkapó képed mellett még ki is írtad hogy egyedülálló vagy jelenleg: )

ezért bátorkodom neked írni... remélem nem darabolsz fel ezért gondolatban kapásból: )

Nem fogom se a szemed dicsérni se az egyéb külső csínyeidet, mert nem feltétlen ezek fogtak meg.. hanem ahogy összhatásban ránéztem a képedre és egy eléggé kreatív, és ami legfntosabb számomra izgalmas inspiratív csajnak tünsz, ami ritka. Nem haverként akarok természetesen ismerkedeni veled.... tehát megkérlek, hogy ha esetleg valami ízlsébeli furcsaságod folytán annyira nem tetszenék: ) vagy nem lennék szimpi stb... akkor ne válaszolj a levélre

Szóval nem haverként, de nem is akarok rögtön a nagyon komoly kapcsolatok fontosságáról Balassi-ódákat zengeni, mert persze jó lenne egy ilyen... de egyenlőre csak annyit mondhatok.. meg akarlak ismerni mint csajt, mert úgy érzem a saját életképzetünk történetét egy gazdag és izgalmasan termékeny fejezettel gazdagíthatja az ismeretségünk, mindkettőnk számára. Hallgass rám eddig nem csaptak be a megérzéseim: )

Rólam röviden: ELTE film és magyar szakon, tanulok és filmrendezőnek készülök, ebből következőleg elsőnek meg akarom nyerni a filmszemlét (de az Oscart nem) a többi titok: ) és nem ebből következőleg csak mellesleg, cukorrépát akarok tartani cserépben, Finnegannel akarok wakelni, álmaim hercgnőjével akarok Wagnerre sexelni (vagy Animára), NEM akarok mediterrán országokba meg Párizsba utanzi inkább megnézném ahogy Grönlandon kinő a fű... ja és be akarom zárni a költöző madarakat: )

Adok msn címet, inkább oda vegyél fel ha gondolod, mert mint fentebb mondtam nem vagyok nagy levelezős sajna: )

wotanur@gmail.com

Várlak ott, és most sietek a boltba... mert ma még nem ettem asszem: )


ÜDV!"

szöveg: 9/10

srác: 6/10


"Szia!


Körülnéztem itt és megláttalak.

Megakadt rajtad a szemem, mert csodaszép vagy.

Tudom, fura, hogy így ismeretlenül írok neked,

de nagyon megtetszettél és szeretnék megismerkedni veled.

Nem raktam ki ide képeket magamról, de ha érdekel, akkor mutatok.

Nagyon örülnék, ha válaszolnál és megismerhetnélek.


Legyen kellemes, szép napod!


Tomi"

szöveg: 5/10

srác: nem volt kép(nagy hiba!!!)

/ráadásul 3 hónap alatt 3-szor is elküldte/


Ezek voltak a tavalyi év "termékei.

Mint láthatod, sajnos nem csak rajtad, de a csaj hozzáállásán is múlik, hogy válaszol-e, illetve, hogy mit.


Nem tudom segített-e ez, de szerintem két dologra jó volt. Nem vagy egyedül ezzel a dologgal, illetve rámutatott arra, hogy vannak ilyen "szemét" csajok, akik nem írnak vissza. (Remélem nem kövez meg senki).

2010. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem írdd neki h megtetszett és h te idősebb vagy egyetimasta.Én örülnék ha egy srác írna......De nekem valahogy soha nem jön össze.Am szerintem sem neten ismerkedj inkább írdd neki h találkozzatok sokkal cukibb és vidd el vmi romantikus helyre az olyan cukiiii <3 <3 mondjuk sétálni és nem kell egből nyomulni
2015. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!