Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet könnyen elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet könnyen elfelejteni 1 lányt? 17f

Figyelt kérdés
1 olyan lányt aki osztálytársam és szeretem.
2010. dec. 5. 16:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy...
2010. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Micsoda???:O

Uccsó év eggyütt és te azt mondod h sehogy???:S

2010. dec. 5. 16:21
 3/11 anonim válasza:

És Ő nem szeret viszont??? :O Eleget próbálkoztál nála???:O:O:O

Az elég szar, de hát a szerelem 2 emberen múlik:) Sztem járj el többet bulizni, beszélgess több emberrel, járj olyan helyekre, ahol rengeteg csajjal találkozhatsz (pl: konditerem:))) Valahol csak van egy olyan lány, aki téged szeret. De ha nem találsz most hirtelen egyet, az sem baj, nekem sincs, de még van rá bőven időd!!!

2010. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ja :))) 18/L voltam :D
2010. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ecetes uborkát kell enni, aludttejjel. Fél óra múlva egészen más köti majd le a figyelmedet.... :-)

Szerintem egy új kapcsolat általában feledteti, vagy a jó haverok, közös programok.

2010. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

17évesen egy lányt akivel nem is volt semmi?

Sokat kell inni rá és felkészülni arra hogy még jópár ilyen lesz :)

De nyugi! majd öregebb korodban rájössz hogy kelenek az ilyenek is és lehet fél év mulva már csak nevetsz ezen :)

2010. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
úgy h felszedsz más csajokat, akik csak arra valók... Hidd el elfeledtetik veled, bár nem biztos. De ez általában be szokott jönni másoknál.
2010. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szoval 17 vagy...már azthittem,h az osztalytarsam irta :( :D:D
2010. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívjál jó sok füvet, egy idő után semmire nem fogsz emlékezni!
2010. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már azt sem tudom hány kosár után ebben nagy gyakorlatom van.

Először is, ne keverd össze a szerelmet az erős vonzalommal. Nem állítom, hogy megtetted, csak tisztázd magadban melyik él benned.

A szerelem állítólag kölcsönös dolog. Mások szerint pedig lehet egoldalú. Most ebbe ne menjünk bele, de ahhoz hogy kezeld ezt az érzelmet, úgy érzem érdemes elgondolkodni rajta.


Az én módszerem a következő: Realizálom magamba a lányról kialakított képemet. Például tudatosítom, hogy nagyon tetszenek a céljai...stb. (Szerelmesen ez majdnem képtelenség. Ha valakit igazán szeretsz akkor nem tudod megmondani miért szereted.)

Leírom, hogy tény szerűen mit tudok, róla mit csinál mire képes.

Nagyon megfigyelem a lányt. Aztán elkezdek benne hibákat keresni és naponta többször ismételgetem a negatívumait. Addig rombolom magamban a róla megálmodott képet amíg jobban nem leszek.

Amikor már ez sem jön be akkor:

-vagy elkezdem magamat szídni a gyengeségemért.

-vagy az illetőröl eltúlzott negatív képzeteket alakítok ki magamban. Így fognak kinézni a mondataim: Ha ezt tedte akkor bíztosan....mert....

-édességet eszek

-elpanaszolom egy barátomnak, Mással beszélgetek róla.

Meg igyekszem felhergelni magamat a lánnyal szemben.

Ha nagyon magam alá kerülök akor még rá teszek egy lapáttal: Én ilyen meg olyan jó vagyok de ő...

Ezen kívűl alaposan lekötöm magamat és némi idő után más után nézek. Viszont igyekszem elkerűlni, hogy csupán öngyógyítás miatt belemeneküljek egy újjabb kapcsolatba.


Hát ez egy elég mazohista és önromboló módszer. Ráadásul veszélyes is amiért a végén hajlandó vagyok nagyon negatívan nézni a másikra. Ettől függetlenül nekem bevált.

Igazi szerelemnél gondolom nem működne, nem tudom.

(Tudom durva amit írtam, de remélem kielégítő választ adtam és ne pontoznak le miatta.)

Üdv. 24/F

2010. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!