Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen könnyen elfelejteni?

Figyelt kérdés
A volt barátom már 2 éve szerelmes volt belém... Időközben legjobb barátok lettünk, sőt lelki társak.. Nagyon megbíztunk egymásban, kitaláltuk egymás gondolatait, stb.. Én először nem akartam járni vele, mert nem akartam elrontani a barátságot, meg stb.. De ő annyira oda volt értem, a csillagot is lehozta volna az égről... Összejöttünk. 2 hónapig jártunk, aztán szakítottam vele mert nem voltam biztos magamban..:S Aztán két hónapig nem beszéltünk, és mikor felkerestem, bocsánatot kértem, stb, eljátszotta, hogy nagyon haragszik, és már nem szeret. Azóta 4 hónapja próbáltam rendbe hhozni a dolgokat, stb, de azt mondja már nem szeret... Addig meg mindent megtett volna értem.. Meg teljesen megváltozott, már nem az az aranyos srác, hanem más társaságot keresett magának, lazáskodik, és már nem olyan mint régen, egyáltalán..:( Hogy tudott ilyen könnyen elfelejteni?? Legalább a barátságunkat meg szerettem volna menteni, de már nem hajlandó.. Pedig ilyen közel senkihez sem állt, és így senkit nem szeretett mint engem... Én ha szeretek valakit, nem megy ilyen könnyen... Mit gondoltok?? Egyébként tudom, hogy az én hibám volt mert nem kellett volna elhagynom, és higgyétek el, h 100x megbántam, de voltam már ugyanilyen helyzetben és nekem nem ment a felejtés 1-2-re...
2011. febr. 4. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a srác csalódott, kiábrándult belőled, és ezért viselkedik így. Sajnos utólag már nem segít a megbánás. A szakítás után két hónapig nem is beszéltetek, ez idő alatt túltette magát rajtad, beletörődött, hogy vége, és nem akarja felmelegíteni a kapcsolatot. Fogadd el a helyzetet, és te is felejts el őt.
2011. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csalódott,és nagyon megbántódott.Szeretett téged,te ezt nem tudtad viszonozni,ne várd,hogy a barátod akarjon maradni.
2011. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolj bele, 2 évig szerelmes volt beléd, meg még sztem utána is, csak tiszteletben tartotta amit te szeretnél. Azt hiszi, hogy csak játszol vele.


én sem tudnék annak a legjobb barátja lenni sokáig, akibe szerelmes vagyok...

2011. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igazuk van az előttem szólóknak, csalódott, ezért kiábrándult. Nem biztos, hogy elfelejtett, de el akar felejteni.

Én mindenesetre szorítok neked, hogy sikerüljön kibékülnöd vele, de ha ő nem akarja, el kell fogadnod.


Én az életem első nagy szerelmét csak pár hónap alatt "felejtettem el" miután nagyon nagyot csalódtam benne, pedig azt hittem, örökké szeretni fogom. Szóval van ilyen is.

2011. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha tudod hogy hol a hiba, mi a kérdés?

attól hogy elfordul tőled nem jelenti hogy el is felejetett. sőt, valsózínűleg élete egyik nagy csalódása voltál. csak egy férfi jobb esetben képes uralkodni az érzési felett. érthető hogy lazáskodik és más társaságot keres - épp kinövi a naivitását.


11:09 igaz, ez a másik téma, ha valaki igazán fontos, ez a "maradjunk barátok" erőltetés nem megy, főleg ekkora esés után


11:19 egyetértek

és szerintem ezekhez hasonló válaszok fognak jönni. nem voltál érett ahhoz hogy párkapcsolatban legyetek, ő meg nem volt érett ahhoz, hogy ezt felismerje rajtad.

2011. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!