Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most mire véljem? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

van egy pasi akivel még nem járunk de nagyon szerelmesek vagyunk egymásba.most lett volna a randink de nem lett belőle semmi mert pár nappal ezelőtt történt vmi....

egy msn beszélgetés során ő kiforgatta a szavaimat,és neki az jött le h én nem bízom meg benne.és azt írta h bizalom nélkül nem érne semmit a kapcsolat.és hiába magyaráztam neki h bízom benne és csak ő forgatja ki a szavaimat és ő értette félre amit írtam neki.nem érti meg.ilyenkor mi van?ez a nagy szerelem részéről?h egy ilyen miatt elfordul tőlem?ennyira vagyok neki fontos?


2010. dec. 4. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd lenyugszik. Ha megírod neki egyszerűen, hogy ezt és ezt gondoltad, és ha félre érti, akkor hülye, akkor talán összeszedi magát.
2010. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Funktasztikus ***** válasza:
100%
igen szeret mos ösztönösen azt keresi hogy mien árulkodo jelei lennének hoyg nem szereted...
2010. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak ezek után rohadt nehéz elhinni h szeret...ha egy félreértésen ennyire besértődik,pedig elvileg szeret,és elég komoly tervei is lettek volna velem.hát remélem h tényleg lenyugszik és belátja h ezen nem kell ennyire felhúznia magát.
2010. dec. 4. 17:20
 4/6 A kérdező kommentje:
egyébként leírtam neki h én nem úgy gondoltam ahogy azt értelmezte,de nem hiszem h elhitte mert csak fújta a saját igazát h én nem bízok benne,és át kell gondolnia h lenne e így értelme belekezdeni ebbe a kapcsolatba.
2010. dec. 4. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresi a kifogásokat,a randi is ezért hiúsult meg.Ha engem érdekel valaki,akkor végighallgatom,és érdekel,amit mond,illetve megértem,tudomásul veszem,tisztázom Vele.Elmegyek a világ végére is,hogy találkozzam Vele.Jah,és nem fújom a saját igazamat,hanem én is bizalmat szavazok neki,és esélyt adok arra,hogy megismerjük egymást.

Te nem érdekled ezt a fiút igazán.Felejtsd el.

2010. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó egyetértek veled.ugyanis fent van most is msn-en és még csak rám sem ír.pedig küldtem neki tegnap egy mailt,hogy tisztázzam a dolgokaat,és még csak nem is reagál.felejtős.asszem.:(((
2010. dec. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!