Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, megtud. Játok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megtud. Játok, hogy valaki tepert utánatok, milyen érzés nektek ha végül az illető ráunt?

Figyelt kérdés

Konkrétan: a lány barátságban volt egy fiúval, mikor végül randi szerüségre tudta hivni (csak puszi volt). Sajnos nem ment csak úgy, mert a lány elfoglalt volt, ünnepek, mindegy, sikerült. Aztán hivná a 2. találkozóra a fiú, de a lány hónapokig "nem ér rá": táncol, tanul, dolgozik. De abba maradtatok, hogy a lány ir, hisz nála a labda. Füszerezzük meg azzal, hogy a fiú még ir egy két kétértelmű, illetve egyértelmű dolgot is, hogy miért is akarná a találkozót.

Aztán a fiú ráun, talál magának társat, és mondjuk törli a leveleket. "Ez a csaj ilyenekre nem ér rá", de a rendszerben látszik, na csajok, ilyenkor ez milyen érzés? Főleg, ha kiderül, illetve rájöttök, hogy tepert utánatok?


2010. dec. 4. 00:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Miért nem tudjátok ti, pasik megérteni, hogy ha nem, akkor nem?Nem arról van szó, hogy az ellenséged lesz, de mi értelme a barátkozásnak?Miért nem lehet tiszteletben tartani azt, hogy a csaj nem akar tőled semmit?Sokszor a pasi ezzel teszi még ellenszenvesebbé magát, hogy ott erőlködik, hogy így barát, meg úgy barát...nekem is volt egy ilyen, évekbe telt, mire le tudtam koptatni.
2010. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Pedig éppen az ellenségeinkkel kellene így bánni. Hitegetni és emlékeztetni a sérelmére...
2010. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

azért nem tudjuk megérteni, legalábbis az én esetemben, mert nem volt rendesen lezárva! Sajnálom a te esetedet, az egy mániákus volt! De már leirtam: elfogadtam volna, és nem csesztetem többé. Csak el akartam neki mondani, hogy mi van, és ha azt mondja hogy nem, akkor tudomásul veszem. De ennyivel tartoztunk volna egymásnak. Olyan nehéz lett volna végighallgatni a másikat?

Csak ennyit akartam, képzeld! Azért jönnek ezek a hülye zaklatások, mert a pasik úgy érzik, nem hallgatták meg őket!

2010. dec. 10. 02:15
 24/26 anonim ***** válasza:
De figyelj, ha velem lenne ilyen, hogy a srác mindig halogatja a találkozót, nem veszi fel a telefont, nem hív vissza, stb., én ebből egyből levágnám, hogy azért csinálja, mert nem akar tőlem semmit.Miért kell kikényszeríteni egy bunkó "NEM"-et, ha ilyen finoman is a tudtára lehet adni az illetőnek, hogy nemkívánatos személy?
2010. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
mert azelőtt is volt időhúzás, és az első randin áradozott hogy tovább maradtunk mint tervezte, meg félt, hogy iskola után megszakad a kapcsolat. És elis hivott valami távoli bulijába akkor. Úgyhogy elhittem.
2010. dec. 10. 13:00
 26/26 anonim ***** válasza:

Hát sajnos, mi csajok ilyen csúnya dolgokat művelünk a kis drága fiúkákkal:-))

Egy szó, mint száz, hagyd ezt a csajt.

2010. dec. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!